To jest kosmos, powariowali! Szynka i śledzie w Biedronce po złotówce, gęś za 2 złote, niebywałe

Biedronka
youtube.com/biznes
Wstecz

1 z 9

Dalej

Biedronka

Biedronka przygotowała niesamowite przeceny, które ucieszą wszystkich przed świętami Bożego Narodzenia. Popularny dyskont należący do Jeronimo Martins postanowił przygotować oferty, które przyciągną tysiące konsumentów planujących duże zakupy przed świętami. Te promocje nie zdarzają się codziennie, warto wybrać się do sklepu i zobaczyć, co takiego trafi w nasze ręce po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

 

Biedronka nie raz pokazywała, że jest w stanie przeceniać swoje artykuły na naprawdę niskie ceny. Święta Bożego Narodzenia wydają się odpowiednim czasem na to, aby dać swoim konsumentom prezenty w postaci rabatów i atrakcyjnych cen na artykuły. Okazuje się, że w sklepie w okresie przedświątecznym pojawi się bardzo dużo promocji na artykuły spożywcze. Kto nie chciałby kupić, chociażby szynki i śledzi w cenie nieprzekraczającej symbolicznych dwóch złotych?

W tej galerii zaprezentujemy najbardziej atrakcyjne promocje na rzeczy, które można znaleźć w sklepie. Te informacje mogą być bardzo przydatne przed planowaniem budżetu na święta. Gwarantujemy, że tak dobrych okazji ze świecą szukać i konkurencja wprost nie może się równać w  porównaniu z tym, co zaproponowała portugalska firma. 

Kliknij "Następna strona", aby poznać niesamowite promocje Biedronki z okazji świąt Bożego Narodzenia

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić
     
     
Następna strona