Biedronka masakruje swoich klientów. Przy numerze 8 popłaczecie się ze śmiechu

Biedronka
Pixabay | Facebook / Biedronka
Wstecz

1 z 10

Dalej

Biedronka jest zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych sklepów w naszym kraju, swoich klientów gromadzi głównie dzięki gwarancji niskich cen, na jakie większość daje się skusić. W ostatnim czasie w sieci jest bardzo głośno od komentarzy, które rozbawiają internautów do łez. Szczególnie do gustu przypadają im te, które mogą się wyróżnić zabawną treścią. Niektóre z nich są tak zaskakujące, że większość zachodzi w głowę, kto jest ich autorem. Przedstawiamy te najweselsze, które poruszyły cały internet.

Biedronka to sieć sklepów, która powstała z inicjatywy biznesmana Mariusza Światlaskiego, który początkowo był właścicielem Elektromisu. Pierwszy market sieci powstał przy ulicy Newtona w Poznaniu w 1995 roku. W 1997 roku dobrze rozwijającą się firmę zauważyli Portugalczycy z Jeronimo Martins, którzy zdecydowali się odkupić od Świtalskiego i spółki Elektromisu 210 lokali sklepu.

Sieć zaczęła rozbudowywać się poprzez włączenie do Jeronimo Martins hipermarketów Jumbo, jak też 120 niemieckich sklepów sieci Plus. Wtedy też spółka po raz pierwszy pojawiła się na prestiżowej liście 500 Największych Przedsiębiorstw w Polsce.

Ten popularny dyskont przyciąga klientów głównie niskimi, atrakcyjnymi cenami i zapewnieniem o wyjątkowo wysokiej jakości artykułów. Rzeczywiście, nie tylko można trafić na świetne okazje w promocyjnych cenach, ale również w cenach regularnych. Co jakiś czas są też organizowane oferty specjalne poświęcone konkretnej tematyce, na przykład kuchniom świata.

To jednak nie tylko te aspekty sklepu skradły serce klientów. Na Facebook'owym profilu Biedronka informuje nas o swoich najnowszych promocjach bądź jakichś zmianach w swoim sklepie. Tam też istnieje możliwość komentowania postów, z czego klienci chętnie korzystają. Osoba prowadząca profil sklepu chętnie wdaje się w liczne dyskusje z aktywnymi internautami. Bardzo często bywa tak, że w odpowiedziach nie przebiera w słowach, zrównując komentujących z błotem. Te komentarze zyskują błyskawicznie największą popularność i z prędkością światła obiegają cały Internet.

Oburzeni klienci zarzucają osobie wypowiadającej się w imieniu sklepu rażący brak kultury. Rzeczywiście niektóre z tych wypowiedzi można uznać za kontrowersyjne, ale wystarczy nuta dystansu do samego siebie i wszystko staje się jasne.

Przedstawiamy najzabawniejsze komentarze, w których Biedronka masakruje swoich klientów. Kliknij "Następna Strona" i sprawdź, jakimi ripostami posługuje się osoba prowadząca profil sklepu. Przy niektórych naprawdę można się popłakać ze śmiechu.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: 
1. Największe gwiazdy disco-polo 20 lat temu. W życiu nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądali oni i ich życie, 4 bardzo trudno rozpoznać!
2. Jak najlepiej dobrać partnera? Z tymi znakami zodiaku stworzysz związek na całe życie
3. Żona Wiśniewskiego ukrywała to przed mediami. Szokujące fakty ujrzały światło dzienne
 

Następna strona