Beata Tyszkiewicz kontrowersyjnie o nałogach. Te słowa szokują

beata tyszkiewicz
Youtube.com/Plejada
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Beata Tyszkiewicz to kultowa polska aktorka. Nazywana "damą polskiego kina", ma już na karku 80 lat. Pomimo imponującego wieku, czuje się świetnie i nie myśli o tym, aby żegnać się z show-biznesem. Niedawno wypowiedziała się kontrowersyjnie na temat nałogów. Jej słowa wprawiają w osłupienie.

Beata Tyszkiewicz nie bez powodu zdobyła przydomek "Damy". Odkąd tylko zaczęła swoją przygodę jako aktorka, większość ról, w które się wciela to kobiety gustowne, znające zasady savoir-vivre i dystyngowane. Jej popularnym występem jest rola w filmie fabularnym "Lalka", na podstawie powieści Bolesława Prusa, gdzie zagrała Izabelę Łęcką, piękną arystokratkę. W rzeczywistości jest zgoła inaczej, ponieważ znana jest jako buntowniczka i skandalistka. W wywiadach często powtarza, że prawdziwa dama "pije, pali, przeklina i ogląda się za mężczyznami". 

Urodziła się w warszawskim Wilanowie w 1938 roku. Podczas II wojny światowej jej ojciec opuścił rodzinę i wyjechał za granicę. Nie miała z nim kontaktu przez całe dzieciństwo i dopiero gdy była dorosła, spotkali się ponownie. Miała problemy w szkole, ponieważ już w liceum pracowała nad debiutanckim filmem. Udało jej się zdać maturę dopiero za drugim razem.

Beata Tyszkiewicz zagrała w przeszło 100 filmach. Była jurorką w 19 edycjach "Tańca z gwiazdami", zarówno na antenie TVN, jak i w późniejszej wersji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" emitowanego w Polsacie. Była trzykrotną mężatką. Jej pierwszym mężem był znany polski reżyser, Andrzej Wajda, z którym ma jedną córkę Karolinę. Jest też matką Wiktorii Padlewskiej, dziennikarki i aktorki.

Beata Tyszkiewicz nigdy nie kryła się z faktem, że ma problemy z nałogami. Lubi alkohol, często sięga po kawę i pali papierosy. To wszystko w nienaturalnych ilościach, mocno przekraczających dopuszczalne, zdrowe normy. Aktorka nie martwi się przytykami i nie uważa swoich złych nawyków za szkodliwe. Niedawno przeżyła rozległy zawał serca, mimo to, gdy poczuła się lepiej, wyskoczyła ze szpitalnego łózka na papierosa. Oto jej kontrowersyjne poglądy na temat uzależnień, które szokują.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona