Wiemy gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz. Wstrząsająca prawda, która wbija w fotel

beata tyszkiewicz
Youtube.com/iplaTV
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Beata Tyszkiewicz jest polską aktorką telewizyjną i filmową, która słynie ze swojego niebagatelnego podejścia do życia i uwielbienia do luksusu. Jest prawdziwą damą i osobistością, która nie zadowala się byle jakością. Celebrytka jest już w podeszłym wieku i na stare lata znalazła przystań w niezwykłym miejscu. Przedstawiamy zapierające dech w piersiach doniesienia o miejscu zamieszkania Beaty Tyszkiewicz.

Beata Tyszkiewicz przez lata wyrabiała sobie opinię arystokratki i “damy polskiego kina”, którą jest często nazywana. Aktorka uwielbia palić, przeklinać, popijać drinki. Według niej, kluczem do zapanowania nad mężczyzną, jest wodzenie, kuszenie i nie dawanie mu pewności. Beata Tyszkiewicz uważa, że prawdziwa tak zachowuje się prawdziwa dama. Często podkreśla, że dama to kobieta, która sprzeciwia się stereotypowym, ułożonym i grzecznym pannom, i nie boi się wyrazić własnego zdania. 

- Uważam, że dama pije, pali i przeklina, to jest moja recepta na damę. Nic złego w tym nie widzę. Potrafię mieć ze sobą na różnych przyjęciach taką małą srebrną piersióweczkę, bo czasem się trzeba rozgrzać, a czasem się postawić – wyznaje Beata Tyszkiewicz agencji Newseria Lifestyle

Beata Tyszkiewicz nie tylko zachowuje się jak szlachcianka, ale jej drzewo genealogiczne na to wskazuje. Urodziła się w rodzinie arystokratycznej z herbem Leliwa II. Ze względu na swoje pochodzenie miała problemy z dostaniem się do gimnazjum. Nazwisko i korzenie zobowiązują ją w pewien sposób do charakterystycznego zachowania i nic dziwnego, że aktorka nie wstydzi się kontrowersji na swój temat, jest to dla niej zupełnie naturalne.

Beata Tyszkiewicz ma już na karku 80 lat. Nie ogłosiła przejścia na emeryturę, wręcz przeciwnie chciałaby nadal pracować w telewizji i filmie, ale ze względu na stan zdrowia jest to dla niej bardzo trudne. Przeżyła rozległy zawał serca i nie może się zbytnio przemęczać. Aktorka obecnie przebywa w swoim mieszkaniu, ale do jej majątku należy pewna imponująca posiadłość o ciekawej historii. Wspólnie z redakcją Pikio.pl przygotowaliśmy zbiór informacji na temat majątku Beaty Tyszkiewicz.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona