Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Nie ma dobrych informacji

Beata Tyszkiewicz
instagram.com/polskiekino
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Media milczą na temat stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Gwiazda nie wychodzi ze swojego mieszkania w Warszawie?

Beata Tyszkiewicz w ostatnim czasie zniknęła ze świata show-biznesu. Choć niegdyś o gwieździe wciąż rozpisywały się tabloidy, donosząc ciągle o nowych, ciekawych informacjach z życia gwiazdy, to jednak jurorka "Tańca z Gwiazdami" obecnie nie dostarcza mediom zbyt wiele tematów do dyskusji, co jest jej świadomą decyzją. Aktorka skupiona jest przede wszystkim na swoim zdrowiu, które w ostatnim czasie mocno podupadło. Rodzina i bliscy wciąż mają jednak nadzieję, że Beata Tyszkiewicz wróci do pełni swojego zdrowia.

Gwiazda polskiego kina, którą niewątpliwie jest Beata Tyszkiewicz, niegdyś nieustannie uczestniczyła w życiu show-biznesu, który dzięki niej był miejscem o nieco większej klasie i kulturze. Jurorka "Tańca z Gwiazdami" była wielką inspiracją w szczególności dla kobiet, które dzięki niej nauczyły się dobrych manier, a także tego "jak być w pełni kobietą".

Dzisiaj Beata Tyszkiewicz, choć wciąż przede wszystkim jest doceniana za swój talent, a także niebywałą, pewną siebie osobowość i wyrafinowane poczucie humoru, zwraca jednak uwagę fanów także na swoje dwie inne role, w których wciąż się spełnia. Wciąż jest przecież mamą dla swoich dzieci, a także świetną babcią, która z całego serca kocha swoich wnuków - Marcysia i Szymka. Uwielbia spędzać z nimi czas, a ci wciąż odwiedzają ją w mieszkaniu w Warszawie, gdzie przebywa obecnie.

Gwiazda telewizji wciąż zaskakuje swoim dystansem do życia. Choć przez większość swojego czasu odpoczywa w mieszkaniu, to jednak nie oznacza wcale, że całkiem wyszła ze swojej roli - jurorki w "Tańcu z Gwiazdami". Tę wciąż pełni, choć teraz już tylko w zaciszu domowym. Jak wyznała w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium", ogląda każdy odcinek programu stacji Polsat i kibicuje uczestnikom.

W 2017 roku Beata Tyszkiewicz przeszła zawał serca. Ten był strasznym przeżyciem dla aktorki, a lekarze jego stopień zaawansowania określili jako "rozległy". Od tamtej pory aktorka star się ograniczać swoje aktywności, aby jej serce nie musiało mierzyć się z ciągłym stresem, z czym wiąże się przecież praca w telewizji na co dzień. Co jednak dzieje się obecnie z Beatą Tyszkiewicz?

Kliknij "Następna Strona", aby poznać najnowsze informacje związane z aktorką.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  3. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródła: Lelum, Pomponik

Następna strona