Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

Beata Tyszkiewicz
YouTube / weare.pl
Wstecz

1 z 9

Dalej

Beata Tyszkiewicz i jej tajemniczy romans to coś, czym kiedyś żyła cała Polska. Kiedy tylko na światło dzienne wyciekły informacje o mężczyźnie, z którym się spotyka, nikt nie mógł w to uwierzyć. Kochanek był aż o 30 lat młodszy od aktorki, a mimo to ich romans trwał w najlepsze. Informacje o mężczyźnie są zaskakujące, na myśl o nich odbiera mowę.

Beata Tyszkiewicz wdała się w romans z młodszym mężczyzną w latach 90. Poznali się dokładnie w 1992 roku na festiwalu filmowym w Egipcie. Ona już wtedy mogła cieszyć się statusem gwiazdy kina, on z kolei był młodym, dobrze zapowiadającym się, brytyjskim aktorem z polskimi korzeniami. 54-letnia Tyszkiewicz, która była już po małżeństwach z Andrzejem Wajdą, Witoldem Orzechowskim i Jackiem Padlewskim, postanowiła zaryzykować i wejść w relację z 24-letnim mężczyzną.

Ich gorący romans przez cały czas jego trwania owiany był tajemnicą. Do tej pory wciąż niewiele wiadomo, można jednak dowiedzieć się pewnych informacji o mężczyźnie, którego urokowi uległa Beata Tyszkiewicz. Ich rozstanie także wydarzyło się po cichu, a aktorka pytana o niego później nie chciała udzielać odpowiedzi.

Istnieje wiele domysłów na temat samego romansu, jak i jego rozpadu. Ludzie chcieliby wiedzieć, jak było dokładnie, ponieważ plotki donoszą, że tych dwoje do dziś utrzymuje ze sobą kontakt. W dzisiejszej galerii przedstawiamy, kim był tajemniczy kochanek jednej najwybitniejszych polskich aktorek.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najdziwniejsze rzeczy, jakie można zobaczyć w autobusach. Widok niektórych sprawi, że zaczniecie chodzić pieszo
2. 12 najbardziej niezwykłych mieszanek ras psów. 9. i 10. są szczególnie urocze, ciężko oderwać wzrok
3. Chłopczyk od razu po urodzeniu wyglądał jak 80-latek. Lekarze z bólem serca wyznali, co mu się stało
4. Cierpisz na częste infekcje dróg moczowych? To może być objaw raka szyjki macicy, inne objawy jeszcze łatwiej przeoczyć
 
 

Następna strona