Rodzinny dramat Beaty Tyszkiewicz. Wydarzenia, które niejednego załamałyby psychicznie

Beata Tyszkiewicz
Kadr z serialu "Magda.M"
Wstecz

1 z 10

Dalej

Beata Tyszkiewicz to aktorka, która przeżyła w życiu wiele. Bolesne wydarzenia zmieniły jej życie. Dorastała w rozbitej rodzinie, miała problemy w szkole i wiele wycierpiała. To niewiarygodne, że udało jej się wyjść na prostą. Dziś otwarcie mówi o swoim życiu i nie boi się kontrowersji na swój temat. Ma już 80 lat i nie zamierza stać w miejscu. Przedstawiamy wstrząsające kulisy życia "damy polskiego kina".

Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej kultowych aktorek polskiej kinematografii. Każdy kojarzy ją jako "damę", którą niewątpliwie jest. Pochodzi z rodziny o arystokratycznych korzeniach i w takich rolach czuła się najlepiej. W każdym wywiadzie z jej udziałem możemy dostrzec zachowania adekwatne dla dam. Sama Tyszkiewicz często poucza, jak powinna się zachowywać prawdziwa dama i otwarcie mówi, że kobiety powinny być pewne siebie, waleczne i niezależne.

Beata Tyszkiewicz przez wiele lat musiała znosić coś, z czym inni nie potrafiliby sobie poradzić. Jej rodzina rozpadła się, gdy była małą dziewczynką. Urodziła się przed początkiem II wojny światowej, przez co jej rodzice byli zmuszeni się rozdzielić. Te wydarzenia bardzo na nią wpłynęły. Wiele osób podziwia ją za to, że pomimo trudnego dzieciństwa i tak udało jej się osiągnąć wielką sławę. Jest legendą polskiej kinematografii. Przedstawiamy szokujące kulisy życia aktorki Beaty Tyszkiewicz.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona