Gwiazdy TVP, TVN i Polsatu, jak wyglądy podczas swoich Pierwszych Komunii Świętych? Mnóstwo zdjęć

Beata Tadla
Youtube.com/Plejada
Wstecz

1 z 11

Dalej

Beata Tadla to znana prezenterka i dziennikarka telewizyjna i radiowa, która pojawiła się w każdej polskiej znaczącej stacji telewizyjnej. Jej charakterystyczny głos mogliśmy słyszeć wielokrotnie w radiu. Kilkukrotnie pojawiała się w plebiscycie "Mistrza Mowy Polskiej", a w 2010 roku znalazła się na pierwszym miejscu. Jakiś czas temu udostępniono jej zdjęcie z pierwszej komunii, a jako że sezon na tę uroczystość właśnie się rozpoczął, tymi śladami poszły też inne gwiazdy. Jak wyglądali celebryci ubrani w alby komunijne? Prezentujemy kilka zdjęć z komunii gwiazd.

Beata Tadla swoją perfekcyjną dykcję trenowała na studiach podyplomowych na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym w Warszawie. Uczyła się kształcenia głosu i mowy, co pozwoliło jej uplasować się na pierwszym miejscu w plebiscycie "Mistrza Mowy Polskiej" w 2010 roku. Od lat zajmuje się pracą w radiu i telewizji. Początkowo rozwijała, się pracując w Radiu Legnica, później znalazła się w Radiu Eska. Współpracowała przy produkcji jako prezenterka i prowadząca na takich stacjach jak TV Puls, TVP, TVN Style, TVN 24 i innych. Była też gospodynią głównego wydania "Wiadomości" na TVP1, lecz jej przygoda z Telewizją Polską skończyła się w 2016 roku, kiedy została zwolniona z prowadzenia programu informacyjnego.

- Wszystko odbyło się bardzo kulturalnie, grzecznie. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, żadnego żalu. Powiedziano mi, że “Wiadomości” w TVP się zmieniają – zarówno programowo, jak i personalnie, a ja po prostu nie pasuję do tej koncepcji. Z tym akurat się zgadzam - wyznała Beata Tadla dla portalu naTemat.pl

Beata Tadla, tak jak prawie każdy z nas, brała udział w katolickiej uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta. W Polsce przyjmuje się ją w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Bardzo popularne okazały się zdjęcia celebrytów z tamtego okresu, co wiele gwiazd podłapało i z chęcią dzielili się fotografiami sprzed kościoła ze swoich lat dziecięcych. Gwiazdy z chęcią dzielą się takimi zdjęciami ze swoimi fanami, ponieważ jest to doskonała okazja na sentymentalną podróż. Przedstawiamy zdjęcia gwiazd z Pierwszej Komunii Świętej.

Kliknij "Następna strona"

Następna strona