Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca

Autor Irmina Jach - 18 Września 2020

Beata Tadla przeżywa wstrząsający dramat. Krajowe media obiegła informacja, że znana dziennikarka ma poważne problemy osobiste. W jej domu wydarzyło się coś, czego nikt się nie spodziewał. Relacja z miejsca zdarzenia poruszyła internautów. Chodzi o syna celebrytki.

Beata Tadla przeżywa trudny czas. Dziennikarka ma na swoim koncie oszałamiające osiągnięcia zawodowe. Niestety, jej życie prywatne zdecydowanie nie układa się tak, jakby tego oczekiwała. Tabloidy regularnie piszą o kolejnych dramatach uczuciowych celebrytki. Ukojenia nie przyniósł nawet burzliwy związek z Jarosławem Kretem. Płomienna miłość zakończyła się medialnym dramatem.

Niedawno media obiegła wiadomość na temat domniemanych zaręczyn Beaty Tadli. Jakiś czas temu wydawało się, że jej relacja z tajemniczym biznesmenem o imieniu Rafał dobiegła końca. Wszystko wskazuje jednak na to, że para zdecydowała się dać sobie drugą szansę, decydując się na poważne kroki. Niestety, radość z nowego etapu życia nie trwała zbyt długo. Błyskawicznie doszło do kolejnych dramatycznych wydarzeń.

Syn dziennikarki, Jan Kietliński, za pomocą mediów społecznościowych podzielił się z internautami historią, która spotkała go w ostatnich dniach. Beata Tadla ma poważne powody do niepokoju, zdrowie młodego chłopaka jest poważnie zagrożone. Ponadto spotkał się z reakcjami, które wzbudziły wzburzenie wśród fanów celebrytki. Trudno uwierzyć, że doszło do tak bulwersujących scen.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, co przeżywa Beata Tadla

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Sądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykrego
  3. Znalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowała
  4. Który symbol wybierzesz? Twoja odpowiedź ujawnia głęboko ukrytą prawdę na Twój temat
  5. Poślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowie

Źródło: Jastrząb Post

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News