Beata Szydło odejdzie z polityki? Szokujące wróżby dla polityków na 2019 rok

Wróżba
Youtube.com/Telewizja Republika
Wstecz

1 z 13

Dalej

Czy wiesz, jaką przyszłość Beacie Szydło wskazały karty tarota? Co czeka Jarosława Kaczyńskiego w Nowym Roku? Czy Mateusz Morawiecki powinien czuć się zagrożony? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy noworoczne wróżby dla najbardziej wpływowych polskich polityków.

Dla wielu z nas czytanie z kart tarota ma pejoratywny wydźwięk. Wielu, myśląc o wróżce, wyobraża sobie kobietę pochyloną nad małym stolikiem przy świecach, przepowiadającą przyszłość, niekoniecznie prawdziwą. W rzeczywistości jest to działanie praktykowane przez profesjonalnie stawiające tarota osoby i nie angażuje żadnej strony trzeciej. Sesja zazwyczaj pozostaje poufna między wróżbitą a osobą, której ona dotyczy.

Niektórzy mówią, że wszystko sprowadza się do podświadomości. Prawdopodobnie to, jak postrzegamy rzeczy, w dużej mierze opiera się na naszej podświadomości, a są tacy, którzy wierzą, że projektuje ona własne interpretacje kart tarota. Wielu ludzi nie wierzy w to, że tarot może przewidzieć przyszłość. Są jednak zdania, że stanowi on użyteczne narzędzie służące do ukazania wielu perspektyw. Dzięki niemu mogą uzyskać wskazówki, jak rozwiązać konkretne problemy. Inni nadają wróżbom wymiaru metafizycznego, wręcz niemal magicznego. Sceptyczni katolicy mówią, że jest to ciężki grzech. Ciekawe, jakie zdanie na ten temat mają polscy politycy? Może Beata Szydło uwierzyłaby w to, co mówią o niej karty.

Według danych przytaczanych przez "Dziennik Gazetę Prawną" ok. 3 milionów Polaków korzysta z usług wróżek i wróżbitów, szukając odpowiedzi na pytania w kartach i odległej przestrzeni. Nie raz media donosiły o tym, że z usług wróżek korzystają lekarze, sędziowie czy inne wysoko postawione osoby. W związku z Nowym Rokiem Fakt.pl postanowił poprosić doświadczoną tarocistkę o postawienie kart dla najbardziej znanych polityków. Przyszłość przepowiedziała Anna Kempisty. Prognozy nie są zadowalające.

Wiele osób działających na polskiej scenie politycznej powinno mieć się na baczności. Beata Szydło ma stracić swoją pozycję, Kukiza czekają problemy zdrowotne, a Kaczyński nie ma pod kontrolą tak wiele, jak mu się wydaje, że ma.

Oto wróżby noworoczne przedstawiające przyszłość jednych z najbardziej znaczących i znanych aktualnie polityków.

Następna strona