Wielkie zamieszanie wokół synów Beaty Szydło, a co dzieje się z jej mężem? Tajemnice rodzinne, o których była premier wolałaby milczeć

Beata Szydło ma powody do zmartwień
Wikimedia Commons/P. Tracz/KPRM
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Beata Szydło ma powody do zmartwień

Beata Szydło już od sierpnia znajduje się pod ostrzałem mediów. Nie ma dnia, by nie pisano o jej synach, a w szczególności o Tymoteuszu. Rodzina byłej premier w ciągu ostatnich tygodni przeszła bardzo wiele - doszło nawet do prawniczej interwencji.

Beata Szydło przeżywa ciężki czas

Polska była premier jest teraz zmuszona bronić jak lwica swojej rodziny. Nie zezwala, aby ktokolwiek obcy mieszał się w jej sprawy. Wszystko za sprawą ostatniej afery dotyczącej jej syna, Tymoteusza. Beata Szydło stoi murem za swoją najstarszą pociechą, a 27-latek ma w niej prawdziwe oparcie.

Chociaż była polityk nie zdradza zbyt wielu informacji o swojej rodzinie i teraz tym bardziej broni prywatności, dziennikarze zdołali dowiedzieć się o niej kilku rzeczy, które z pewnością wolałaby ukryć - byłoby jej z tym o wiele łatwiej lawirować w mediach. Przyzwyczaiła się, że zawsze ona była na świeczniku - teraz jest to jej syn. I wcale nie ma czego mu zazdrościć.

Rodzina Szydłów musi znosić dziesiątki plotek i pomówień, które narodziły się z decyzji najstarszego syna polityk. Prawdę zna tylko on sam. Afera nabiera coraz większych obrotów, ale tak naprawdę nie wiadomo jak radzi sobie z tym reszta rodziny - młodszy syn oraz mąż.

Większość osób zadaje sobie pytanie kim tak właściwie jest Edward Szydło, dlaczego się nie wypowiada i z jakiego powodu wokół Tymoteusza pojawił się niezdrowy rozgłos - wiadomo już, co skrywa rodzina Beaty Szydło i dlaczego nie doczeka się tylu wnuków, ile sobie wymarzyła.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się o aferze dotyczącej jej pierwszego syna.

 

Zobacz także:

  1. Zdjęcia wnętrza domu Beaty Kozidrak w sieci, Górniak może jej pozazdrościć. Niewyobrażalne luksusy, ostatnia fotka powala na kolana
  2. Mężczyzna znalazł czarny, plastikowy worek. W środku zobaczył wycieńczonego tygrysa i dotarło do niego, że musi działać szybko
  3. Impreza była zbyt dobra? Istnieją metody, dzięki którym rano będziesz czuł się doskonale

Źródło: Onet

Następna strona