Syn Beaty Szydło wziął ślub. Jego wybranka to kopia jego mamy, na weselu śmiali się do rozpuku

Beata Szydło
YouTube/Oświęcim Online
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Beata Szydło, była premier, została niedawno teściową. Syn europosłanki stanął na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w pięknej i malowniczej okolicy, a na ślub przybyli również niektórzy czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. Wielu żartów przysporzyło podobieństwo wybranki młodzieńca do jego matki. Przybliżamy szczegóły tej cudownej ceremonii.

Młodszy syn byłej Prezes Rady Ministrów, 25-letni Błażej Szydło razem ze swoją wybranką przyjął sakrament małżeństwa w urokliwej Alwernii. Ceremonia odbyła się pod koniec lipca, a na uroczystości, mimo rodzinnego charakteru święta pojawiło się kilku czołowych i ważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Życzenia młodej parze złożył między innymi Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski oraz Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk.

Po pięknej i wzruszającej ceremonii w świątyni rozległy się gromkie brawa. Oczywiście podczas uroczystości, tak jak na każdym ślubie, największą uwagę na sobie skupiała panna młoda, której imię było powodem wielu żartów i dowcipów gości. Ukochana Błażeja Szydło nosi bowiem imię... Beata. Według relacji jednej z popularnych krakowskich gazet, ten ciekawy zbieg okoliczności już po ślubie wywoływał szczery uśmiech na twarzach zebranych. 

Drugi, starszy syn Beaty Szydło - Tymoteusz już od ponad 2 lat jest księdzem i odprawia msze w jednej z parafii w diecezji bielsko-żywieckiej na Śląsku

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się więcej o synach Beaty Szydło.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

Następna strona