Beata Szydło i tajemnice jej wyglądu. Nie zgadniecie, do czego służą jej broszki, 10 zdjęcie powala

Beata Szydlo Featured-min
YouTube, Flickr
Wstecz

1 z 11

Dalej

Beata Szydło potrafi zaskakiwać swoim stylem niemalże każdego dnia. Kreacje byłej premier są bardzo różnorodne i charakterystyczne. Sposób, w jaki się ubiera, zmienia się z upływem czasu. Początkowo polityk przyzwyczaiła nas do klasycznego żakietu i prostych ciemnych spodni, z których potem stopniowo rezygnowała. Jednak broszki nadal stanowią nieodłączną część jej ubioru. Dlaczego wicepremier zakłada na siebie takie, a nie inne ciuchy? Co chce przez to osiągnąć? Postaramy się udzielić odpowiedzi na to pytanie, zgłębiając tajemnice jej wyglądu. 

Beata Szydło przebyła długą drogę, zanim stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci krajowej sceny politycznej. Swego czasu została najmłodszym burmistrzem w Małopolsce. W pewnym momencie chciała nawet wstąpić w szeregi Platformy Obywatelskiej. Rozmyśliła się jednak i na stałe związała się z Prawem i Sprawiedliwością. Z perspektywy czasu trudno krytykować tę decyzję, biorąc pod uwagę niezliczone sukcesy, jakie polityk osiągnęła pod szyldem partii Jarosława Kaczyńskiego.

Posłanka od zawsze miała w sobie cechy lidera, co do pewnego stopnia tłumaczy popularność, jaką cieszyła się jako szef rządu. W sondażu CBOS z połowy 2016 r. aż 70% respondentów oceniło ją jako opanowaną, natomiast 63 proc. z nich stwierdziło, że jest pracowita. To niezwykle istotne cechy dla kobiety walczącej o silną pozycję w polityce.

Szydło cieszy się też wyjątkowo dużą popularnością w mediach społecznościowych. Profil wicepremier na Twitterze obserwuje 375 tys. osób. Na Facebooku jej konto polubiło aż 185 tys. osób. Ma to zapewne związek z jej podejściem do obywateli i wizerunkiem polityk, która wszystkich potrafi wysłuchać.

Kobieta zajmująca tak wysokie stanowisko musi się liczyć z tym, że jej osobę obserwuje i ocenia wielu obywateli. Każda zmiana w jej ubiorze jest zauważalna szczególnie przez media. Jej sukcesy i porażki pod tym względem stają się obiektem rozważań ekspertów.

Styl byłej premier czasem przykuwa oko, a jej broszki stały się wręcz legendarne. Czasem jednak jej osoba spotyka się z krytyką ze strony opinii publicznej z powodu swojego gustu. Internauci stworzyli nawet humorystyczne memy, na których Beata Szydło porównywana jest do Stephanie Forrester z "Mody na sukces".

Przedstawiamy głośne stylizacje Beaty Szydło i zdradzamy tajemnice jej wyglądu.

Następna strona