Barwy Szczęścia: Życie tych aktorów legło w gruzach. Największe dramaty gwiazd serialu

Adrianna Biedrzyńska
Kadr z serialu "Dekalog 89+"
Wstecz

1 z 9

Dalej

Aktorzy grający w "Barwach szczęścia" przeżyły w swoim życiu wiele nieprzyjemności. Niemalże każdego roku, możemy usłyszeć o różnych prywatnych dramatach sław. Czasami los bywa okrutny do tego stopnia, że sami bardzo im współczujemy. Przedstawiamy poruszające wyznania gwiazd Waszego ulubionego serialu.

Odkąd możemy oglądać produkcję TVP2, nagłówki "Barwy szczęścia" pojawiały się w artykułach z niezwykłą wręcz częstotliwością. Wszystko dzięki ogromnej popularności serialu, który jest uważany za najbardziej lubianą polską produkcję zaraz po "M jak miłość". Niestety, tytuły artykułów nie zawsze dotyczyły spoilerów fabularnych.

Czasami były to również poruszające wyznania gwiazd serialu, które przeżyły wiele nieprzyjemności w swoim życiu. Katarzyna Glinka, Zbigniew Buczkowski, Sebastian Skoczeń oraz inni odtwórcy ról z "Barw szczęścia" musieli się zmierzyć m.in. z dorastaniem bez jednego z rodziców czy chorobami, które utrudniają codzienne czynności. Życie nierzadko było dla nich okrutne, ale większości ostatecznie udało się odnaleźć zdrowie i szczęście.

Podczas trudnych chwil, zawsze mogli liczyć nie tylko na rodzinę i przyjaciół, ale również na swoich fanów, którzy zawsze starali się ich wspierać po wzruszających wyznaniach.

Oto prywatne problemy, z jakimi przyszło się borykać gwiazdom serialu.

Następna strona