"Barwy szczęścia". Polacy pokochali go w serialu, teraz grozi mu więzienie...

Bartosz G. Barwy szczęścia Featured-min
"Barwy szczęścia" kadr
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Bartosz G. może być kojarzony m.in. z serialem "Barwy szczęścia", w którym grał od 2012 roku. Kariera aktora rozwijała się w bardzo szybkim tempie, odkąd w 2009 r. dostał swoją pierwszą serialową rolę. Niestety, wszyscy mamy swoje chwile słabości i podejmujemy nie do końca przemyślane decyzje. Sprawdźcie, co stało się z gwiazdą jednego z najpopularniejszych seriali TVP.

Bartosz G. rozwijał się błyskawicznie, dostając swoją pierwszą rolę już na początku studiów. Prezentował się obiecująco, ale nie zawsze chciał być aktorem. Zdecydował się spróbować szczęścia w tym zawodzie, tuż przed maturą. Znajomości rodziców sprawiły, że udało mu umówić się na spotkanie z Małgorzatą Zajączkowską. Aktorka miała ocenić talent młodego wówczas artysty.

Studia również nie należały do najłatwiejszych wyborów aktora. Próbował dostać się do szkół teatralnych w Warszawie, Krakowie oraz Wrocławiu. Niestety, bez powodzenia. Postanowił wtedy, że zapyta rodziców, czy sfinansują mu rok Policealnego Studium Aktorskiego "Lart" w Krakowie. Udało się. Następnie pan G. zdecydował się na wynajem mieszkania wraz ze swoimi kolegami.

Gdy upłynął rok, znów zdawał na studia. Tym razem listę szkół powiększył o Łódź, ale ostatecznie dostał się do Krakowa. Początkowo musiał walczyć o każdą rolę. Cały czas zdobywał wiedzę oraz doświadczenie, które miało mu pomóc w pracy na planie. Będąc w szkole, dużo statystował, uznając to za zajęcie pożyteczne dla początkującego w tym zawodzie.

Dzisiaj gwiazdor jest znany z takich produkcji jak "Barwy szczęścia", "Czas honoru", czy "Sala samobójców". Zagrał również u boku Tomasza Karolaka w "Kobiecie sukcesu" z 2018 roku. Rola w tym filmie nie okazała się jednak dla niego sukcesem. Obecnie aktorowi zostały postawione zarzuty, przez które może trafić do więzienia.

Bartosz odniósł dużo sukcesów. Zapewne wiele kolejnych wciąż na niego czeka. Niestety, to nie jest najlepszy czas dla gwiazdy "Barw szczęścia". Oto, co dokładnie wydarzyło się w życiu aktora.

Następna strona