Życie tych aktorów z serialu "Barwy Szczęścia" legło w gruzach. Największe dramaty gwiazd serialu

Autor Andżelika Wróblewska - 15 Listopada 2018

"Barwy Szczęścia" to prawdziwy telewizyjny hit, który przyciąga miliony widzów przed ekrany telewizorów. Aktorzy grający w tej produkcji przeżyli w swoim życiu prywatnym wiele nieprzyjemności. Niemalże każdego roku, możemy usłyszeć o różnych prywatnych dramatach sław, a czasami los bywa okrutny do tego stopnia, że sami bardzo im współczujemy. Przedstawiamy poruszające wyznania gwiazd serialu.

"Barwy Szczęścia" to serial emitowany od 2007 roku. Przedstawia życie młodych bohaterów i ich rodzin. Przez te kilka lat zaskarbił sobie dużą sympatię widzów, czemu dowodzą liczne nagrody, jakie zdobywa. W grudniu 2007 roku został nominowany do nagrody Telekamery 2008 roku, gdzie zajął trzecie miejsce, następnie zdobył Telekamerę dla najlepszego serialu obyczajowego, później został laureatem Telekamery dla najlepszego oryginalnego serialu polskiego, natomiast w 2011 roku został laureatem Telekamery dla najlepszego serialu codziennego. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę i tym samym znalazł się w gronie seriali w Polsce, które posiadają już Złotą Telekamerę, czyli "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Odkąd możemy oglądać produkcję TVP2, nagłówki "Barwy szczęścia" pojawiały się w artykułach z niezwykłą wręcz częstotliwością. Wszystko dzięki ogromnej popularności serialu, który jest uważany za najbardziej lubianą polską produkcję zaraz po "M jak miłość". Niestety, tytuły artykułów nie zawsze dotyczyły spoilerów fabularnych.

Czasami były to również poruszające wyznania gwiazd serialu, które przeżyły wiele nieprzyjemności w swoim życiu. Katarzyna Glinka, Zbigniew Buczkowski, Sebastian Skoczeń oraz inni odtwórcy ról z "Barw szczęścia" musieli się zmierzyć m.in. z dorastaniem bez jednego z rodziców czy chorobami, które utrudniają codzienne czynności. Życie nierzadko było dla nich okrutne, ale większości ostatecznie udało się odnaleźć zdrowie i szczęście.

Życie nie jest serialem, w którym wszystko jest łatwe i kolorowe. Aktorzy na planie wiedzą, co w ich serialowym życiu wydarzy się następnego dnia, za dwa tygodnie czy za rok, bo mają możliwość wglądu w scenariusz. Niestety schodząc z planu, muszą wrócić do codzienności i do swoich problemów, z którymi mają do czynienia na co dzień, tak samo, jak my wszyscy.

Na ile interesują nas serialowe perypetie ulubionych bohaterów, na tyle również interesuje nas poniekąd ich prywatne życie. Część z nich chętnie dzieli się ze swoimi fanami swoim prawdziwym światem, inni wolą tego unikać i dają się obserwować tylko na ekranie telewizora. Dramaty, z jakimi przyszło się zmierzyć niektórym sławom, odbierają mowę.

Sława, pieniądze, fani i kariera to nie wszystko. Najważniejsze jest zdrowie i rodzina, na którą zawsze możemy liczyć. Niektórym poszczęściło się na obu płaszczyznach, inni z kolei mając pieniądze i sławę nie mają do kogo się odezwać, wracając do domu, a często ci, dla których rodzina jest priorytetem, nie zdobywają wielkiego rozgłosu i nie pokazują się na czerwonych dywanach. Nie można mieć wszystkiego, choć rzeczywiście, niektórym się udało.

Jak przystało na wieloletnią produkcję, aktorzy bardzo często się zmieniają. Jedni wystąpili epizodycznie, inni grają od początku produkcji. Mimo tego, że dobrze wcielali się w swoje role i nie dawali po sobie niczego poznać, to wewnętrznie przeżywali ogromny ból i rozpacz z różnych, często strasznych powodów.

Podczas trudnych chwil, zawsze mogli liczyć nie tylko na rodzinę i przyjaciół, ale również na swoich fanów, którzy zawsze starali się ich wspierać po wzruszających wyznaniach. Dla niektórych najlepszymi przyjaciółmi okazali się również koledzy z planu, którzy chętnie wyciągali pomocną dłoń w trudnych chwilach.

Chociaż Telewizja Polska zapewnia nam wiele produkcji, którymi możemy wypełnić swój czas to i tak udaje nam się nie stracić rachuby w połapaniu się we wszystkich wątkach i cały czas chętnie podglądamy losy bohaterów. Uzależnienia, choroby, rodzinne dramaty to tylko część problemów, z jakimi muszą się mierzyć każdego dnia w prawdziwym życiu. Niektóre z nich są naprawdę okropne.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy prywatne problemy, z jakimi przyszło się borykać gwiazdom serialu.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News