Gwiazda "Barw szczęścia" karmi piersią na plaży. Przesadziła?

"Barwy szczęścia": Joanna Moro karmi piersią na plaży
Screen z VOD Barwy Szczęścia
Wstecz

1 z 7

Dalej

"Barwy szczęścia". Aktorka wywołała kontrowersje

"Barwy szczęścia" to jeden z ulubionych seriali polskich telewidzów. Jest emitowany w TVP2 od trzynastu lat i liczy dziś 2274 odcinki. Zaraz po kultowym "M jak Miłość" cieszy się największą popularnością wśród Polaków. Nic więc dziwnego, że fani związali się zarówno z bohaterami, jak i aktorami, którzy wcielają się w ich role. Niemal wszyscy odtwórcy głównych ról są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani wiedzą, co dzieje się w ich zyciu prywatnym.

Jedna z aktorek związanych z serialem "Barwy szczęścia" czerpie ostatnio pełnymi garściami z uroków macierzyństwa. Jako mama trójki maluchów ma pełne ręce roboty. Mimo to zawsze znajduje czas na wspólny relaks i zabawę z ukochanymi pociechami. Synowie gwiazdy są już dużymi chłopcami. Kilka miesięcy temu do ich rodziny dołączyła jednak jeszcze przesłodka dziewczynka. To właśnie ona jest obecnie nieodłączną towarzyszką mamy.

Gwiazda serialu "Barwy szczęścia", tak jak większość kobiet znanych ze świata show-biznesu, stawia na długie karmienie niemowlęcia piersią. Celebrytki chętnie pokazują się publicznie podczas tego intymnego momentu. Ma to na celu popularyzowanie tej metody karmienia i burzenia kulturowego tabu. Mimo że ten temat jest obecny w mediach społecznościowych od dawna, nadal budzi spore kontrowersje wśród internautów. Tak było także tym razem.

Kliknij "Następna strona", by sprawdzić, czy gwiazda serialu "Barwy szczęścia" przesadziła

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kuba Wojewódzki sprzedaje swój luksusowy apartament. Zdjęcia ze środka zwalają z nóg, podobnie jak cena
  2. Ze świecą szukać drugiej tego typu piękności. Onieśmielające zdjęcia pani Sylwii z "Jednego z dziesięciu"
  3. Umierająca kobieta chce spędzić ostatnie święta z mężem. Nagle dostaje druzgocącą wiadomość, smutne
  4. Kilkanaście godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Noworodek nie miał żadnych szans

Źródło: Telemagazyn

Następna strona