Barbara Kurdej-Szatan wprawiła wszystkich w osłupienie! Tego nie wiedzieli nawet jej fani

Ciekawostki Kurdej-Szatan
instagram.com/@kurdejszatan
Poprzednia strona

1 z 15

Następna strona

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej popularnych postaci w polskim show biznesie. Sławę zawdzięcza z pewnością ciężkiej pracy, dzięki której dostała role w takich produkcjach jak np. serial TVP "M jak miłość". Jednak rozpoznawalność wiążę się też z większym zainteresowaniem mediów. Fani są spragnieni informacji o uwielbianej aktorce. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się na temat gwiazdy rzeczy, o których wcześniej raczej nie słyszeliście.

Barbara Kurdej-Szatan już od kilku lat regularnie pojawia się w mediach. Dzięki swojej roli Joanny Tarnowskiej w serialu "M jak miłość" zyskała ogromną popularność. Stała się osobą, którą kojarzą niemalże wszyscy, a grono jej fanów stale się powiększa. Na swoim Instagramie ma na liczniku prawie milion obserwujących.

Aktorka nieustannie rozwija swoją karierę aktorską. To jednak nie jest jedyna profesja, w jakiej się odnajduje. Od najmłodszych lat wiązała swoje marzenia z muzyką. Nadal stara się nie zaniedbać tej pasji, mimo że aktorstwem zajmuje się zawodowo. W tym celu korzysta z wszelkich propozycji związanych z tym kierunkiem. Miała już okazję prowadzić takie programy jak "The Voice of Poland".

Artystka posiada również wiele innych umiejętności, które przydają się jej w codziennych życiu. Uważa się m.in. za mistrzynię w robieniu naleśników. Jej wyjścia do sklepów i galerii handlowych zawsze kończą się zakupami. Udało nam się również dowiedzieć, co aktorka trzyma w swojej torebce. Ponoć jedną z rzeczy, które zawsze znajdują się w środku, są słodycze.

Żona Rafała Szatana ma też dość specyficzne podejście do swoich stylizacji. Na co dzień ubiera się ona według własnych założeń, jednak podczas oficjalnych wyjść zawsze korzysta z pomocy profesjonalistów. Styliści pomagają jej w doborze kreacji, w których aktorka pojawia się m.in. na premierach swoich filmów.

Barbara Kurdej-Szatan ma dopiero 33 lata, jednak już udało jej się spełnić w życiu przynajmniej połowę swoich celów. Aktorka stale się rozwija. Prawdopodobnie jeszcze nie raz nas zaskoczy. Zapraszamy do naszej galerii, w której dowiecie się więcej o tej utalentowanej artystce.

Następna strona