Kto im to zrobił?! Gwiazdy, które skrzywdził fryzjer

barbara kurdej-szatan
Instagram
Wstecz

1 z 9

Dalej

Wizyta u fryzjera nie zawsze kończy się tak, jak sobie ją wyobrażaliśmy. Nawet fryzjerzy gwiazd lubią czasem zaszaleć i puścić wodze fantazji, przez co efekty bywają różne. Barbara Kurdej-Szatan po jednej z wizyt u swojego fryzjera wyglądała, jakby odbyła podróż w wehikule czasu i wróciła do nas starsza o 10 lat. Jej przypadek nie jest jedynym, ponieważ nieudane stylizacje ma za sobą mnóstwo celebrytów. Przedstawiamy gwiazdy, które zostały skrzywdzone przez fryzjerów.

Bycie osobą publiczną, niezależnie od tego, czy jest się aktorką, piosenkarką, prezenterką, dziennikarką czy modelką zobowiązuje do nienagannego wyglądu. Będąc cały czas pod ostrzałem mediów i fotoreporterów należy dbać o to, żeby wyglądać idealnie podczas każdego wyjścia z domu. Gwiazdy lubią pokazywać się na ściankach, gdzie wyglądają jak rodem z Hollywood.

Aktorki czy modelki zarabiają na życie swoim wyglądem, dlatego tak ważną dla nich kwestią jest fryzura. Celebrytki zazwyczaj podążają za fryzjerskimi trendami i decydują się na fryzury, które w tym sezonie są na topie, często nie przywiązując zbyt dużej wagi do tego, czy taka stylizacja będzie im pasować.

Zdarza się, że kobiety wychodzą od fryzjera niezadowolone. Każda kobieta z pewnością choć raz to przeżyła. To za krótko ścięte, to zbyt jasny kolor albo loki kręcą się nie w tę stronę, w którą powinny. Z takimi samymi problemami borykają się również sławne osoby. Patrząc na niektóre zdjęcia celebrytek zachodzimy w głowę, kto mógł im coś takiego zrobić.

Czasami każdy potrzebuje zmian, a podobno jak kobieta zmienia uczesanie i kolor włosów, zazwyczaj zmienia też swoje życie. Chyba coś w tym jest, jednak z tymi metamorfozami nie należy przesadzać. Każdy typ urody jest inny i nie każdy wymysł fryzjera będzie dobrze na nas wyglądał.

Barbara Kurdej-Szatan należy do grona gwiazd, które w swoim życiu przeżyły zawód po wizycie w salonie fryzjerskim. Na jednym ze zdjęć, które dodała na swój Instagram polała się fala obraźliwych komentarzy w stronę aktorki. Komentujący nie szczędzili sobie epitetów wyrażających opinie na temat wyglądu gwiazdy.

Przedstawiamy celebrytki, które zostały skrzywdzone przez swoich fryzjerów.

Kliknij "Następna Strona".

 

Następna strona