Dzieci celebrytów. Zgadniecie kto jest ich rodzicem?

barbara kurdej-szatan
Instagram.com/nataliasiwiec.official
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Celebryci zabierają swoje pociechy na salony od najmłodszych lat. Często dzieci gwiazd debiutują w świecie show-biznesu, zanim jeszcze nauczą się mówić. Wiele znanych osób chroni swoją prywatność i rodzinę trzyma z dala od błysku fleszy, niektórzy jednak chętnie chwalą się potomkami. Barbara Kurdej-Szatan w 2012 roku urodziła byłemu wokaliście RH+ córkę, która już teraz zachwyca swoją urodą. Przedstawiamy zdjęcia dzieci największych polskich gwiazd.

Dzieci celebrytów zawsze budzą zainteresowanie osób obserwujących ich rodziców. Czy są podobni do rodzicieli? Czy pójdą w ich ślady? Często zadajemy sobie te pytania.
Są gwiazdy, które bardzo chętnie udostępniają zdjęcia swoich pociech i zabierają je ze sobą na różne wyjścia. Malutkie dzieci debiutują na czerwonych dywanach zaraz po tym, jak nauczą się chodzić. Duża część gwiazd chce, żeby jej potomstwo było rozpoznawalne, co często przekłada się na dodatkowe darmowe usługi oraz możliwości zarobku poprzez reklamowanie produktów dla dzieci.

Niektórzy ukrywają swoje dzieci przed mediami i nie chcą, żeby twarz dziecka była rozpoznawalna, tak między innymi zdecydowali się zrobić Anna i Robert Lewandowscy. Para nie pokazuje twarzy małej Klary. Może kiedyś zmienią zdanie i zdecydują się na pokazanie pociechy albo poczekają, aż dziewczynka będzie na tyle duża, żeby sama zadecydować, czy chce być znana jako córka piłkarza i trenerki fitness, czy będzie chciała budować swoją przyszłość własnymi siłami.

Barbara-Kurdej Szatan ostatnio na swoim Instagramie umieściła zdjęcie ze swoją córeczką Hanią. Gwiazda podpisała, że sama jest w szoku, jak ten czas szybko leci. Dzieci rosną jak na drożdżach, ciekawe ilu z nich pójdzie w ślady rodziców, a które wybierze inną ścieżkę życiową.

Wielkimi krokami zbliża się dzień dziecka.  Przypomnijmy sobie jak wyglądają pociechy znanych polskich gwiazd. Niektórych zdecydowanie można nie poznać, a część wygląda jak skóra zdjęta ze swoich rodziców. Razem z redakcją Pikio zapraszamy do przejrzenia galerii ze zdjęciami pociech celebrytów.

Kliknij "Następna Strona"

Następna strona