Barbara Kurdej-Szatan chwali się córką. Hania pokazała niezwykły talent

Autor Patryk Stachera - 3 Stycznia 2019

Barbara Kurdej-Szatan wraz ze swoim mężem Rafałem sześć lat temu doczekali się córki, Hanny. Dziewczynka już od najmłodszych lat rozwija się muzycznie i teatralnie pod okiem swoich rodziców. Być może w przyszłości pójdzie w ich ślady i również zostanie sławą polskiego show-biznesu. W naszej galerii zebraliśmy wszystko, czego udało nam się dowiedzieć na temat Hani Szatan, córki gwiazdy serialu "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan swoją karierę zawodową zaczynała w dość młodym wieku. Debiutowała jako dwudziestolatka. Po niemalże 15 latach swojej aktywności w polskim show-biznesie stała się osobą, którą znają chyba wszyscy. Aktorka zapewne bardzo chciałaby, aby jej córka odniosła podobny sukces.

Dzieci gwiazd dość często odnajdują się w tym samym zawodzie co ich rodzice. Przykładowo Lara, córka Magdy Gessler, również zajmuje się gotowaniem i prowadzeniem restauracji. Podobnie było również z pociechą aktora Cezarego Pazury, Anastazją. Dziewczyna pojawiła się gościnnie w jednym z odcinków serialu "Barwy Szczęścia".

Póki co, wszystko wskazuje na to, że Hania również pójdzie w ślady swoich rodziców. 6-letnia dziewczynka ma jednak nieco większy wybór, jeśli chodzi o ścieżkę swojej kariery. Dobrze odnajduje się zarówno w muzyce, jak i aktorstwie.

Córka Kurdej-Szatan cały czas się rozwija, uczęszczając na zajęcia muzyczno-teatralne. Barbara w wywiadzie z "Super Expressem" wyznała, że jej córka bardzo dobrze radzi sobie ze śpiewem. Powiedziała również, że już od dwóch lat ćwiczą razem głos. Dodała też, że jej pociecha miała już nawet okazję odwiedzić plan zdjęciowy i wystąpić w serialu w roli statystki.

Barbara i Rafał starają się jednak nie narzucać swojej córce konkretnych planów dotyczących jej rozwoju.

-Ona jest dzieckiem. Niech się rozwija jak dziecko - aktorka stwierdziła w jednym z wywiadów.

Córka utalentowanej pary zapewne dobrze sobie poradzi w życiu. Czy odkryje swoje powołanie w aktorstwie, muzyce czy też czymś zupełnie innym? Wciąż nie wiemy, którą ścieżkę wybierze. Jednak rodzice z pewnością będą chcieli jej pomóc, aby mogła swobodnie dokonać wyboru w przyszłości. Zapraszamy do naszej galerii, w której zebraliśmy wszystko, co do tej pory wiemy o Hani Szatan.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News