Barbara Kurdej-Szatan wprawiła wszystkich w osłupienie. Nawet jej fani pobledli przy zdjęciu nr 12

Barbara Kurdej-Szatan
Instagram / Barbara Kurdej-Szatan
Wstecz

1 z 15

Dalej

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej popularnych postaci w polskim show-biznesie. Sławę zawdzięcza z pewnością ciężkiej pracy, dzięki której dostała role w takich produkcjach jak przykładowo serial "M jak miłość". Jednak rozpoznawalność wiążę się też z większym zainteresowaniem mediów. Fani są spragnieni informacji o uwielbianej aktorce. Przedstawiamy nieznane dotąd fakty o artystce.

Barbara Kurdej-Szatan już od kilku lat regularnie pojawia się w mediach. Dzięki swojej roli Joanny Tarnowskiej w serialu "M jak miłość" zyskała ogromną popularność. Stała się osobą, którą kojarzą niemalże wszyscy, a grono jej fanów stale się powiększa. Na swoim Instagramie ma prawie milion obserwujących.

Aktorka nieustannie rozwija swoją karierę. To jednak nie jest jedyna profesja, w jakiej się odnajduje. Od najmłodszych lat wiązała swoje marzenia z muzyką. Nadal stara się nie zaniedbać tej pasji, mimo że aktorstwem zajmuje się zawodowo. W tym celu korzysta z wszelkich propozycji związanych z tym kierunkiem. Miała już okazję prowadzić takie programy, jak choćby "The Voice of Poland".

Artystka posiada również wiele innych umiejętności, które przydają się jej w codziennych życiu. Uważa się między innymi za mistrzynię w robieniu naleśników. Udało nam się również dowiedzieć, co aktorka trzyma w swojej torebce. Ponoć jedną z rzeczy, które zawsze znajdują się w środku, są słodycze.

Barbara Kurdej-Szatan ma dopiero 33 lata, jednak już udało jej się spełnić w życiu przynajmniej połowę swoich celów. Aktorka stale się rozwija. Prawdopodobnie jeszcze nie raz nas zaskoczy. Przedstawiamy więcej faktów o znanej aktorce.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona