Nagły komunikat popularnych banków. Niestety, dotyczy wszystkich klientów, trzeba się pospieszyć

Autor Irmina Jach - 14 Sierpnia 2020

Bank, w którym masz konto, może w najbliższym czasie borykać się z poważnymi problemami. Wiele popularnych placówek zdecydowało się na wystosowanie pilnych komunikatów do swoich klientów. Warto wcześniej zapoznać się z tymi informacjami. Brak wiedzy może nieść za sobą nieprzyjemne zaskoczenie. Korzystanie z bankowości elektronicznej może być poważnie utrudnione lub niemożliwe.

Z informacji, które obiegły media, wynika, że klienci kluczowych polskich banków mogą spodziewać się komplikacji w wielu dziedzinach działania bankowości elektronicznej. Do najbardziej uporczywych będą należeć problemy z płatnościami kartą. To jednak nie koniec. Niektórzy będą musieli liczyć się z całkowitym brakiem dostępu do kont internetowych i aplikacji mobilnych.

Przedstawiciele kilku banków mówią wprost - klienci, którzy chcą mieć dostęp do swoich funduszy w czasie nadchodzącego weekendu powinni jak najszybciej wybrać się do bankomatu. Tylko posiadanie banknotów w portfelu umożliwi wykonanie podstawowych zakupów. Zlekceważenie ostrzeżeń może skończyć się brakiem możliwości zapełnienia pustej lodówki.

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, czy twój bank planuje utrudnienia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystko poszło na żywo, dziennikarka TVP pokazała za dużo? Ogromny skandal w sieci
  2. Ginekolodzy powiedzieli o swoich najgorszych pacjentkach. Nie do wiary, co jeden z nich "znalazł" w miejscu intymnym pacjentki
  3. Zdjęcia córki Kasi z "13. posterunku" mogą wielu przerazić. 17-latka wywołała wielkie kontrowersje
  4. Jedna z kobiet, jest matką chłopczyka. Wybierz jedną z nich i poznaj najbardziej skrywaną prawdę o sobie

Źródło: TVN24

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News