Życie z babcią to nuda czy czyste szaleństwo? 11 staruszek jest tak szalonych i niewiarygodnych, że klapki spadają z nóg

Babcia
.
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Babcia zawsze ma coś do powiedzenia, nawet gdy zdecydowanie powinna ugryźć się w język. Niejednokrotnie bywa tak, że jej słowa rozbawiają do łez albo nawet wprawiają innych w zakłopotanie. Starsi ludzie mają to do siebie, że potrafią bez namysłu powiedzieć coś, co może innych zszokować. Ich cięte riposty często sprawiają, że wnukom opada szczęka. Te 11 staruszek jest tak szalonych i niewiarygodnych, że ich historie na pewno wywołają uśmiech na twojej twarzy.

Babcia potrafi wszystkich zaskoczyć. Pomysły niektórych staruszek są czasami tak zaskakujące, że aż trudno uwierzyć w to, ile mają lat. Niektóre z nich jakby przeżywały drugą młodość. Część z nich mimo upływu lat w ogóle zdaje się nie starzeć.

Teksty emerytek, które poznacie w dzisiejszej galerii, wprawią was w osłupienie. Niektóre z nich nadal są prawdziwymi łobuziarami, które mimo wieku, w ogóle nie zwalniają tempa. Liczba wcale nie jest im straszna i według nich o niczym nie świadczy. Wciąż zachowują się jak nastolatki, a ich cięte riposty powalają wnuki na kolana. Takich odzywek na pewno byście się nie spodziewali po starszej kobiecie.

Życie z babcią dla wielu może wydawać się bardzo nudne, nic bardziej mylnego, wystarczy dać im się otworzyć i być sobą, a one na pewno was zaskoczą. W końcu każdy był kiedyś młody, wystarczy znaleźć w sobie tę młodą duszę i ją uwolnić. Te kobiety właśnie tak zrobiły, są tak szalone, że aż chciałoby się je poznać.

Kliknij Następna Strona, żeby poznać 11 niesamowitych kobiet.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Wywierciła w stole dwie dziury i stworzyła cudo, o jakim każdy marzy. Jej dziecko jest zachwycone, a ona wydała grosze
2. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, dziś są już zapomniane. Przypomnij sobie rzeczy, które kochał kiedyś każdy Polak
3. Chcesz mieć idealny makijaż na sylwestra? Zacznij stosować triki, których używają profesjonaliści
4. 10 najdziwniejszych ras kotów domowych, jakie istnieją. Nadają się tylko dla wyjątkowo odważnych ludzi
 

Następna strona