84-latka popadła w depresję po śmierci psa. W szpitalu otrzymała prezent, po którym wybuchnęła płaczem

Babcia
.
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Babcia wpadła w depresje, kiedy jej ukochany zwierzak odszedł z tego świata. Nie mogła pogodzić się z tym, że już więcej nie zobaczy swojego ukochanego pupila. Jej bliscy nie mogli patrzeć, jak dramatyczne jest jej samopoczucie, dlatego postanowili coś z tym zrobić. Odwiedzili ją w szpitalu wraz z prezentem, który sprawił, że starsza kobieta nie potrafiła powstrzymać łez. Niesamowita historia.

Babcia straciła psa, z którym żyła ponad 14 lat. Zwierzak ten był prezentem od jej męża. Od momentu, kiedy tylko go dostała, stali się nierozłączni. Spędziła w jego towarzystwie mnóstwo cudownych chwil, zarówno tych pięknych, jak i tych trochę gorszych. Kiedy kilka lat temu zmarł jej mąż, czworonóg był jedynym, co jej po nim zostało, dlatego jeszcze mocniej czuła się do niego przywiązana.

Wnuki zdradzają, że od czasu śmierci psa, ich babcia bardzo się zmieniła. Nie była już tą samą pogodną kobietą, chodziła przygaszona i smutna. Rodzina zdała sobie sprawę z tego, że musi coś z tym zrobić, ponieważ troszczyli się o nią i chcieli dla niej jak najlepiej. Postanowili więc zrobić jej niespodziankę i przygotować dla niej prezent.

Wszyscy razem wybrali się do szpitala, w którym była i wręczyli jej nietypowy podarunek. Kiedy zobaczyła, co dla niej mają, wybuchła płaczem i nie mogła uwierzyć w to, jak bardzo kochającą ma rodzinę. Przedstawiamy tę niesamowitą, wzruszającą historię.

 

Kliknij Następna Strona i sprawdź, co dostała babcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 35 lekarzy nie miało pojęcia, jak mu pomóc. Wtedy matka wpadła na ryzykowny pomysł, którego skutki powalają na kolana
2. Rodzice noworodka wprowadzili 7 zasad odwiedzin u ich dziecka. Czytając listę, niejeden złapie się za głowę
3. Dziewczynka odkryła w swoim domu sekretny pokój. Po wejściu do środka oniemiała
4. 6 przypraw, które działają cuda w ludzkim organizmie. Używaj ich często, a efekty przejdą twoje najśmielsze oczekiwania
 

Następna strona