W wieku 3 lat zadziwił cały świat. Niesamowite jak dzisiaj wygląda, pozazdrościć może mu 95% mężczyzn

Arat Hosseini
Instagram arat.gym
Wstecz

1 z 9

Dalej

1.

Arat Hosseini mimo młodego wieku pochwalić może się niesamowitymi rzeczami. Patrząc na jego zdjęcia, prawdopodobnie aż 95% mężczyzn zaczyna mu zazdrościć. Mimo iż dziś Arat Hosseini ma zaledwie 6 lat w mediach społecznościowych obserwują go miliony ludzi. Swoją popularność zaczął zdobywać trzy lata wcześniej, kiedy jego zdjęcie obiegło internet i zadziwiło cały świat, a mały Irańczyk stał się sensacją. Próżno szukać drugiego takiego dziecka.

Zdania co do tego, czy tak powinno wyglądać dziecko, są mocno podzielone, lecz na pewno nie można odmówić mu samozaparcia w dążeniu do celu. Tata chłopca zdecydował się nawet na przeprowadzkę, tak by syn mógł spełniać swoje marzenia i rozwijać karierę. Patrząc na fotografie Arata Hosseiniego nie chce się wierzyć, że nie są one wynikiem pracy grafika komputerowego, ale zamieszczane filmy dokumentujące codzienność 6-latka stanowią niezbity dowód, że po prostu tak wygląda. 

Kliknij "Następna strona" aby dowiedzieć się co jest takiego niesamowitego w 6-letnim Irańczyku

Zobacz także: 

  1. Chora na nowotwór kobieta wzięła ślub w szpitalu. Po kilkunastu godzinach jej męża spotkała największa tragedia
  2. Dziewczynka przyszła na świat z "nosem klauna". Jej zdjęcia po kilku latach są powalające
  3. Zdecydowali się odłączyć kobietę od aparatury podtrzymującej życie. Wtedy 45-latka wyszeptała do męża słowa, których nigdy nie zapomni
  4. Mama zainstalowała w pokoju córek ukrytą kamerę. Nagranie ujawniło przerażającą prawdę, nie były same

Źródło: o2

Następna strona