Te zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momenty

anna przybylska
Kadr z filmu "Lekcje Pana Kuki"
Wstecz

1 z 13

Dalej

Anna Przybylska bez wątpienia zapisała się na kartach polskiej kinematografii. Jej śmierć poruszyła serca milionów Polaków. Strata tak wspaniałej osoby, jaką była aktorka, nie mogła przejść bez echa. W mediach wszędzie można było zobaczyć nagłówki, o tej przykrej informacji. Przybylska na zawsze pozostanie w naszych sercach. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy jej zdjęcia, które rozrywają serce. 

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 r. w Gdyni i tam też zmarła 5 października 2014 roku. Od zawsze interesowała się sztuką, a jako dziecko występowała w dziecięcym zespole wokalno-tanecznym Jantarki.

Zanim rozpoczęła karierę aktorską, należała do agencji modelek Perfect Studio. W 1994 roku uplasowała się w pierwszej trójce w konkursie "Twarz Roku". W 1997 rok ukończyła Liceum Ogólnokształcące i zadebiutowała na dużym ekranie. Zagrała w filmie Radosława Piwowarskiego pt. „Ciemna strona Wenus". Po występach filmowych otrzymała angaż do serialu. Wcieliła się w rolę Marylki w serialu „Złotopolscy", który był emitowany przez 13 lat na TVP. Produkcja cieszyła się dużą popularnością, dzięki czemu Przybylska zaczęła dostawać nowe propozycje i kontrakty. Jej życie zawodowe nabrało wtedy zawrotnego tempa.

Jak się okazuje, Przybylska od zawsze marzyła o byciu aktorką. Rodzina nie była przychylna, ale Anna zdeterminowana dążyła do swojego celu. Jej mama i siostra nie wierzyły, że uda jej się osiągnąć tak wiele i podchodziły do jej marzeń, jak do zwykłego dziecięcego wymysłu.

Co ciekawe, Anna Przybylska nigdy nie ukończyła żadnej szkoły związanej z aktorstwem, chociaż było to jej wielką ambicją. Była samoukiem, w co trudno uwierzyć patrząc na jej znakomitą grę aktorską. Wielu uważa, że miała wrodzony talent. W związku z szybkim rozwojem jej kariery i pojawieniem się dzieci, aktorka zwyczajnie nie miała czasu, by ukończyć szkołę wyższą. Nie ukrywała jednak, że marzy się jej dyplom. Żałowała, że ominęło ją beztroskie studenckie życie.

Jak twierdzą osoby z jej otoczenia, nigdy nie poddawała się w walce z chorobą i nie traciła wiary. Do końca swoich dni była silna i nie szukała litości czy współczucia. Annę Przybylską mieliśmy okazje ujrzeć w wielu produkcjach kinowych, jak i telewizyjnych. Jej postać zawsze zapadała nam w pamięć. Przypomnijmy sobie, w jakie role się wcielała. Przedstawiamy poruszające fotografie. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona