Anna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życia

Autor Patryk Stachera - 28 Grudnia 2018

Anna Przybylska była nie tylko dobrą aktorką, ale również kochającą matką i partnerką. Jej choroba zszokowała wszystkich. Nowotwór został u niej zdiagnozowany półtora roku przed jej śmiercią. Podczas walki z rakiem mogła liczyć na szczere słowa wsparcia m.in. ze strony rodziny. Przedstawiamy Wam wzruszające do łez wypowiedzi najbliższych dotyczące okresu bezpośrednio poprzedzającego odejście gwiazdy.

Anna Przybylska obchodziłaby 26 grudnia tego roku swoje 40 urodziny, gdyby nadal była z nami na tym świecie. Niestety, aktorka w wieku 35 lat usłyszała druzgocącą diagnozę. Dowiedziała się, że choruje na raka trzustki. Niedługo po otrzymaniu wyników badań rozpoczęła leczenie, które jednak nie przyniosło oczekiwanych skutków.

Walka z nowotworem okazała się nieskuteczna. Niezapomniana gwiazda kina i telewizji zmarła w ok. 18 miesięcy po tym, jak dowiedziała się o swojej chorobie. Została pochowana w Gdyni, mieście swoich narodzin. Nagła śmierć młodej aktorki była prawdziwym wstrząsem dla polskiego show-biznesu oraz wielkim ciosem dla jej rodziny.

Gdy bliscy dowiedzieli się o jej chorobie, starali się ją wspierać ze wszystkich sił. Jednak niektórzy z nich przewidywali, że to mogą być ostatnie chwile spędzone z Anią. Małgorzata Rudowska była jedną z przyjaciółek Przybylskiej, która uważała, że rak trzustki będzie wyrokiem.

-Wiedziałam, że rak trzustki to wyrok, mimo pomocy najlepszych lekarzy, ale Ania mnie przekonywała, że wytną jej guza i będzie w porządku - powiedziała Rudowska w rozmowie z "Wysokimi obcasami".

Tak się właśnie stało. Pomimo pomocy najlepszych lekarzy, nie udało się wyleczyć aktorki. Według danych zgromadzonych przez organizację Pancreatic Cancer Action Network rak trzustki zajmuje trzecie miejsce wśród najgroźniejszych nowotworów. Pomimo postępów onkologii nadal bardzo trudno jest skutecznie leczyć tę chorobę.

Anna Przybylska chciała, aby jej bliskim żyło się jak najlepiej po jej śmierci. Z tego powodu m.in. starała się przekonać swojego ówczesnego partnera, aby znalazł szczęście z inną kobietą. Sprawdźcie, jak wyglądały ostatnie chwile aktorki w oczach jej najbliższych.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News