Tak Anna Przybylska pożegnała się z fanami. Jej ostatnie wpisy były pełne szczęścia

Anna Przybylska
Facebook / Anna Przybylska @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Anna Przybylska odeszła w 2014 roku mając 37 lat. Jej śmierć wstrząsnęła całym krajem. Kobieta była lubianą aktorką, której odejście wiązało się z mocnym przeżyciem dla jej fanów. Do ostatnich dni dzielnie walczyła z chorobą i wciąż rozprzestrzeniała wokół siebie pozytywną energię. Artystka należała do osób, które zarażają uśmiechem. Cały czas była aktywna na swoim Instagramie, na który regularnie wrzucała wpisy. Te z ostatnich tygodni przed śmiercią są wzruszające i sprawiają, że aż łza kręci się w oku.

Anna Przybylska była uwielbiana przez ludzi w branży. Wszyscy, którzy mieli okazję z nią współpracować, podkreślali, że jest pozytywną i skromną osobą. Radosław Piwowarski wyznał, że nigdy nie słyszał na planie filmowym, żeby ktokolwiek odnosił się do niej nieżyczliwie, rzucał złośliwe komentarze w jej kierunku lub miał do niej jakiekolwiek pretensje.

Aktorka odeszła po długiej i wyczerpującej walce z rakiem trzustki. Oprócz tego w ostatnich tygodniach swojego życia musiała walczyć o godność swoją i bliskich. Paparazzi nieustannie ją śledzili i na każdym kroku musiała zmagać się z tym, by uszanowano jej prywatność.

Pomimo tak wielu przeciwności losu, z którymi musiała sobie radzić, wciąż się uśmiechała i zarażała wszystkich pozytywną energią. Z ostatnich dni życia starała się czerpać to, co najlepsze. Na Instagramie dodawała regularnie posty i zdjęcia, które zostały tam do dziś. Niektóre z nich są naprawdę wzruszające, a jednocześnie pełne szczęścia. Wybraliśmy te najciekawsze.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona