W tegoroczne Boże Narodzenie Anna Przybylska skończyłaby 41 lat. Relacja z ostatnich chwil przed jej śmiercią jest bolesna

Anna Przybylska
.
Wstecz

1 z 9

Dalej

Anna Przybylska była jedną z najbardziej wielbionych, polskich aktorek. 36-letnia wówczas kobieta miała przed sobą wielką karierę, niestety śmierć nadeszła nagle. W tegoroczne Boże Narodzenia skończyłaby 41 lat. W walce z okropnym nowotworem wspierała ją cała rodzina. Była nie tylko świetną aktorką, ale również niesamowitym człowiekiem, kochającą matką i partnerką. Relacja z jej ostatnich dni przed śmiercią wzrusza do łez.

Anna Przybylska 26 grudnia obchodziłaby swoje 41. urodziny. Niestety dziś nie ma jej wśród nas, co jest ogromną stratą zarówno dla rodziny, jak i dla polskiego kina. Osoby, które miały okazję z nią współpracować, zawsze wyrażały się o niej ciepło. Była bardzo pogodną osobą. Na ekranie zawsze prezentowała się świetnie. Osoby odpowiedzialne za produkcje, w których brała udział, chwaliły sobie współpracę z nią. Zawsze była przygotowana i profesjonalnie podchodziła do swoich zadań. Ponadto zawsze wokół niej można było wyczuć pozytywną aurę, która udzielała się również innym.

W wieku 35 lat usłyszała szokującą diagnozę. Dowiedziała się, że choruje na raka trzustki. Rozpoczęła leczenie zaraz po otrzymaniu wyników badań, jednak nie przyniosło ono oczekiwanych rezultatów. Anna zmarła około 18 miesięcy po tym, jak dowiedziała się o swojej chorobie. Miejscem jej pochówku była miejscowość, w której przyszła na świat, czyli Gdynia.

Przybylska chciała, żeby jej bliscy żyli szczęśliwie po jej śmierci. W tych ostatnich chwilach mimo cierpienia, z jakim się zmagała, ani na chwilę nie przestawała ich pocieszać. Jej ostatnie dni były pełne emocji. Relacja z nich może dla niektórych okazać się bardzo bolesna i wzruszająca. Odejście tak wspaniałej osoby zawsze wiąże się z ogromnym bólem i żalem.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się, jak przebiegały jej ostatnie chwile.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. W nocy do jego domu wdarło się zwierzę. Rzeczy, które wydarzyły się następnego ranka, wyciskają łzy z oczu
2. Dziewczyna zachwyca z jednego niesamowitego powodu. Kobiety jej zazdroszczą, a mężczyźni natychmiast się oświadczają
3. Nieznana przeszłość Krystyny Feldman. Na jaw wyszły dramatyczne fakty
4. Miejsce, które zapiera dech w piersiach. Stykają się w nim się dwa oceany, ale się nie mieszają
 

Następna strona