Widok grobu Anny Przybylskiej odbiera mowę. Niebywałe, jeden dzień w roku

Anna Przybylska
.
Wstecz

1 z 8

Dalej

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Jej śmierć sprawiła, że nie tylko rodzina, ale także tysiące fanów pogrążyło się w żałobie. Artystka zmarła w swoim rodzinnym domu w Gdyni. Miała zaledwie 35 lat. Przedstawiamy, jak dziś wygląda miejsce jej pochówku, widok jej grobu odbiera mowę. 

Anna Przybylska odeszła pięć lat temu, ale cała Polska wciąż o niej pamięta. Piękna, inteligentna, spontaniczna i życzliwa, tak wspominali ją znajomi z branży. Aktorka była zawsze uśmiechnięta, w pełni oddana pracy i rodzinie. Choć minęło już pięć lat od jej pogrzebu, to wielu wciąż ciężko uwierzyć w to, że nie ma jej już wśród nas. Tysiące fanów odwiedza jej grób. 

ZOBACZ TAKŻE: Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia

Jedną z osób, które towarzyszyły aktorce w ostatnich chwilach życia, była jej mama Krystyna. Kobieta w książce Ania. Biografia Anny Przybylskiej opowiedziała o chorobie, cierpieniu i ostatnim tchnieniu córki.

- Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku. Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jet Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech. Wyglądała jak mała śpiąca laleczka. Umarła o 15:18 - wyznała kobieta.

Anna Przybylska jest pochowana na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni. Jej grób znajduje się na wprost furtki cmentarza, na niewielkim wzniesieniu. Na prostym i skromnym nagrobku, zawsze stoi kilka zniczy i kwiatów. Fani nie zapomnieli o swojej idolce i każdego dnia składają przy jej grobie naręcza kwiatów. Widok jej nagrobku w dniu Święto Zmarłych odbiera mowę, niebywałe zdjęcia

Kliknij "Następna Strona", żeby zobaczyć niebywałe zdjęcia grobu Anny Przybylskiej, które zostały wykonane dzisiaj, w dniu Wszystkich Świętych.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy zdjęcia grobu Kory w Święto Zmarłych. Widok zapiera dech
  2. Odwiedziliśmy dzisiaj grób Zbigniewa Wodeckiego. Widok, którego nie da się zapomnieć
  3. Byliśmy dzisiaj na grobie Pawła Adamowicza. Widok jest po prostu smutny, mamy zdjęcia 
Następna strona