Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd, te dramaty rozrywają serce

Autor Patryk Stachera - 7 Listopada 2018

Życie gwiazd to nie tylko dobra zabawa, pieniądze i sława. Dość często w życiu prywatnym przeżywają wielkie dramaty rodzinne. Nie ma prawdopodobnie nic gorszego niż utrata bliskich. Śmierć własnego dziecka jest największą tragedią dla matki. Przekonała się o tym m.in. Anna Przybylska, która opowiedziała o swoich przeżyciach z tym związanych w jednym z wywiadów. Niektóre sławy spotkały się z trudnościami, które zmieniły ich podejście do życia.

Aktorzy, muzycy czy sportowcy - znane osoby, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet wcale nie mają w życiu łatwiej, gdy dojdzie do tragedii. Dla kobiety z pewnością nie ma większego bólu niż utrata maleństwa, które rozwijało się w jej organizmie.

Podczas trudnych chwil każdy potrzebuje odpoczynku. Gwiazdy będące cały czas na celowniku mediów mają pod tym względem szczególnie ciężko. Ich dramat staje się obiektem zainteresowania ze strony mediów i fanów. Gdy wszyscy o tym mówią, trudniej jest zapomnieć. Często zdrowie psychiczne może poważnie ucierpieć w wyniku sytuacji, na które nie mieliśmy wpływu.

Mimo to, niektóre celebrytki postanawiają podzielić się swoimi traumatycznymi doświadczeniami. Maja Sablewska wyjawiła swoją przykrą przeszłość we własnym programie "Sablewskiej sposób na modę", a Magda Gessler opisała sytuację w mediach społecznościowych.

Rany z czasem zanikają, dzięki temu możemy pogodzić się z przeszłością i mówić o tym otwarcie.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News