Przecieramy oczy z niedowierzania. Zdjęcie córki Ani Przybylskiej pojawiło się w sieci, szczena opada przez jedną rzecz

Anna Przybylska, zdjęcie Oliwii
.
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Na widok zdjęcia Oliwii Bieniuk szczęka opada z wrażenia

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku po długiej i wyczerpującej walce z nowotworem, pozostawiając po sobie wielką pustkę. Była wybitną aktorką, cechowała ją charyzma, determinacja w dążeniu do celu i, przede wszystkim, empatia, która pozwoliła jej zjednać nie tylko szerokie grono wiernych fanów, ale i oddanych przyjaciół. Śmierć gwiazdy do dziś budzi wiele emocji - tym bardziej, że Ani nie było dane patrzeć, jak dorastają jej dzieci. Szymon, Jan i oczywiście Oliwia, która coraz śmielej udziela się w mediach społecznościowych, stają się coraz bardziej samodzielni, a w wielu zachowaniach podobni do mamy. 

Anna Przybylska bez dwóch zdań byłaby dumna ze swoich pociech, widząc jak świetnie sobie radzą. Każde z nich ma własną pasję, w której się realizuje, pilnie się uczą, mają marzenia i nawet przez chwilę nie zapominają o ukochanej mamie. Najtrudniej o wspomnienia może być najmłodszemu Jasiowi, który był jeszcze malutkim chłopcem, gdy Ania umarła, jednak Jarosław Bieniuk robi wszystko, by malec choć z opowieści mógł jak najlepiej poznać swoją mamę. 

Tymczasem największym zainteresowaniem kolorowej prasy cieszy się pierworodna aktorki, Oliwia Bieniuk, która 22 października tego roku będzie świętowała swoje 18. urodziny. Z nastoletniej dziewczyny staje się młodą kobietą, która coraz śmielej radzi sobie w medialnym świecie. Chętnie zamieszcza swoje zdjęcia na Instagramie, na których pokazuje, jak spędza czas z bliskimi, a jej ostatnie fotografie wzbudziły spore poruszenie wśród obserwatorów. Najbardziej wzrok przykuwa jedna ze świeższych publikacji. 

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcia Oliwii. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W głowie się nie mieści, kobieta wzięła ślub z psem. Zdjęcia z ceremonii wprawiają w osłupienie
  2. Porażające kulisy pogrzebu Lipki ujawnione. Ksiądz w pewnym momencie chwycił za mikrofon, jego słowa obezwładniły wszystkich
  3. Ręce opadają, szkoda gadać. 10 najbardziej żenujących zdjęć z komunii, numer 9 przechodzi ludzkie pojęcie

Następna strona