Zdjęcia nastoletniej córki Przybylskiej ścinają z nóg. Trafiły do sieci, 14 totalnie nas zatkało

Anna Przybylska
Instagram / Oliwia Bieniuk
Wstecz

1 z 17

Dalej

Anna Przybylska urodziła przepiękną córkę, która coraz bardziej ją przypomina. Nie da się nie zauważyć, że nastolatka urodą dorównuje swojej mamie, która była nazywana jedną z najpiękniejszych aktorek. Jakiś czas temu Oliwia podzieliła się zdjęciami z najnowszej sesji, a na ich widok zapiera dech w piersiach. Numer 14 zwaliło nas z nóg.

Anna Przybylska na pewno byłaby dumna ze swojej pociechy. Dziewczyna staje się coraz bardziej kobieca i wrzuca coraz odważniejsze zdjęcia. Fotografie z tej sesji sprawią, że opadnie wam szczęka - szczególnie numer 14, prawdziwa petarda.

Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat powtarzała, że marzy jej się kariera w modelingu i jak widać sukcesywnie zmierza w tym kierunku. Trzeba przyznać, że jest niesamowicie fotogeniczna i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Ma ogromne szanse, żeby zostać modelką, wystarczy spojrzeć na jej oszałamiające zdjęcia.

Dziewczyna ma dziś 17 lat i chociaż na razie jeszcze jej ojciec decyduje o najważniejszych kwestiach dotyczących jej kariery, to zapewne gdy tylko skończy 18 lat, sama weźmie los swoje ręce i zadecyduje, czy chce kontynuować pracę w modelingu, czy jednak zdecyduje się na coś innego.

Dyskusjom nie podlega jednak to, że młoda dziewczyna odziedziczyła po aktorce ponadprzeciętną urodę, nic zatem dziwnego, że ją wykorzystuje. Zdjęcia, które w ostatnim czasie trafiły do sieci, wywołały dyskusję wśród internautów. Wygląda na nich zjawiskowo.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Połączenie pudla z berneńskim psem pasterskim rozbiło bank! Zdjęcia psa powalają, nie można od niego oderwać wzroku
2. Zaczął sklejać ze sobą doniczki. Zobaczysz efekt końcowy i pękniesz z zazdrości, też będziesz chciał je mieć
3. Dom na zdjęciu ma zaledwie 15 m. Ale zajrzysz do środka i będziesz marzyć, by w nim zamieszkać, wnętrze powala
4. Genialna metoda, dzięki której pozbędziesz się haluksów na dobre. Potrzebna Ci będzie tylko gumka do włosów
 

Następna strona