Oliwia Bieniuk zupełnie nie przypomina dawnej siebie. Nastolatka przeszła ogromną metamorfozę, wygląda jak Anna Przybylska?

Anna Przybylska
Instagram / Oliwia Bieniuk
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Anna Przybylska miała niezliczoną ilość fanów w naszym kraju. Teraz jej śladami zaczyna iść jej córka, Oliwia Bieniuk, która nieprzerwanie zaskakuje swoich obserwatorów. Osobom, które śledzą dziewczynę na portalach społecznościowych, nie umyka fakt, że dziewczyna z każdym nowym zdjęciem coraz bardziej przypomina swoją mamę. Na przestrzeni tych kilku lat, podczas których Bieniuk jest aktywna w sieci, zmieniła się nie do poznania i zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Przedstawiamy zdjęcia córki jednej z najbardziej popularnych aktorek. Można się pomylić, czy to ona, czy jej mama.

Anna Przybylska była uwielbiana przez polskie społeczeństwo, które przez długi czas nie mogło pogodzić się ze stratą tak świetnej aktorki, jaką była. Odeszła z tego świata w 2014 roku na skutek choroby nowotworowej. Teraz do show-biznesu powoli przedziera się jej córka, Oliwia. Mimo tego, że dziewczyna jest jeszcze młoda, bo ma dopiero 17 lat to już zdążyła zdobyć niemałą popularność.

Oliwia Bieniuk regularnie dodaje posty na swoich portalach społecznościowych. Chętnie dzieli się z obserwatorami swoim życiem. Ostatnio mogliśmy również podziwiać ją w towarzystwie znanych osób, takich jak Julia Wieniawa czy Natalia Siwiec, zatem można się domyślić, że gdy tylko będzie gotowa, może liczyć na pomoc koleżanek, które wprowadzą ją w ten celebrycki świat.

Dziewczyna na co dzień dostaje mnóstwo komentarzy odnośnie do tego, że coraz bardziej przypomina swoją mamę. Nie da się ukryć, rzeczywiście wygląda jak skóra zdjęta z Anny. Fanom nie umknął również fakt, że po ścięciu włosów na krótko jeszcze bardziej niż wcześniej upodobniła się do aktorki. Podczas gdy do sieci wyciekło nagranie z jej udziałem, wielu uznało, że jej głos jest niemalże identyczny, jak jej mamy. Chociaż Anna miała bardzo specyficzny głos, to córce udało się go po niej odziedziczyć.

Oliwia w wywiadach niejednokrotnie zapewniała, że nie chce iść drogą zawodową swojej matki. Oznajmiła, że zamierza skupić się tylko i wyłącznie na karierze w modelingu. Sądząc po zdjęciach, które publikuje, można stwierdzić, że dziewczyna ma potencjał na bycie modelką i rzeczywiście mogłaby sobie poradzić. Na razie jednak jej ojciec, Jarosław Bieniuk, trzyma rękę na pulsie i nie chce, żeby dziewczyna zbyt wcześnie wkroczyła w świat show-biznesu.

Przedstawiamy zdjęcia Oliwii, na których widać uderzające podobieństwo do nieżyjącej mamy, przy niektórych zdjęciach można się zawahać, czy to ona, czy Anna Przybylska.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, jak bardzo dziewczyna przypomina swoją mamę.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Która gwiazda urodziła się w tym samym miesiącu co Ty? Znajdź swojego słynnego bliźniaka!
2. Julia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłych
3. Kasia Cichopek sfotografowana bez makijażu. Szokujący widok, siódme zdjęcie wprawia w osłupienie

Następna strona