Dopiero po latach mama Ani Przybylskiej to ujawniła. W chwili śmierci aktorki wydarzyło się coś niewyobrażalnego

Anna Przybylska, wyznanie mamy
.
Reklama
Wstecz

1 z 5

Dalej

Po latach od śmierci Ani jej mama wyznała coś wstrząsającego

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 po długiej i wyczerpującej walce z chorobą. W leczeniu wspierali ją bliscy, którzy nawet na moment nie dopuszczali do siebie myśli, by aktorka miała nie wrócić do zdrowia. Była oddaną żoną, szczęśliwą mamą, otaczała ją rodzina i spore grono przyjaciół, a do tego odnosiła niebywałe sukcesy na polu zawodowym - Ania miała po co i dla kogo żyć, dlatego tak wytrwale walczyła. Niestety, choroba okazała się silniejsza, a jej śmierć do dziś budzi wiele emocji. 

Choć Anna Przybylska nie żyje już od blisko 6 lat, rodzina, fani i przyjaciele nadal nie dowierzają, że nowotwór okazał się silniejszy. Aktorka pozostawiła po sobie wielki żal i poczucie niesprawiedliwości, że choroba tak wcześnie zabrała z tego świata wybitną i uwielbianą postać. W żałobie do dziś pozostaje mąż Ani, jej dzieci i matka. Z pociech to jednak najstarsza Oliwia i nieco młodszy Jan pamiętają ukochaną mamę, bowiem Szymon był jeszcze malutki, gdy Przybylska odeszła.

Pani Krystyna, mama Ani, wielokrotnie udzielała wywiadów, w których mówiła o ostatnich tygodniach życia córki i o jej bolesnej, ale nieprzerwanej do samego końca walce z chorobą. W jednym z wywiadów nawiązała do poczucia winy, które towarzyszyło jej, gdy ona udała się z wnukami na wakacje, a tymczasem aktorka czekała na kolejne wyniki badań, które miały być decydującymi. 

- W sierpniu pojechałam z dziećmi do Juraty. Plaża, upał, fajnie, a wieczorami czekam na telefon, jakie wyniki po chemii. I mam w sobie taki okropny żal, dlaczego ja jestem z wnukami, a nie z nią. (…) Ciągle sobie tłumaczyłam, że jest nadzieja - wyznała. 

To jednak jeszcze nie koniec poruszających słów pani Krystyny, która dopiero po latach od tragedii zdecydowała się wyjawić, jak wyglądały ostatnie chwile z córką. Wiadomo, że Ania odeszła otoczona najbliższymi, a na kilka sekund przed jej śmiercią wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. 

Kliknij "Następna strona", by poznać rozrywające serce fakty. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Porażające sztuczki producentów przypraw. Zawsze trzeba zwracać uwagę na ważne szczegóły, żeby nie dać się naciągnąć
  2. Tarot na luty nie ma dobrych wieści. Niektórym znakom zodiaku odechce się wszystkiego
  3. Rosół jest nie tylko smaczny. O niezwykłych efektach mało kto wie, aż trudno uwierzyć  

Następna strona