Wszystkie twarze Anny Muchy. Ujawniono sekrety jej wyglądu

anna mucha
Youtube.com/Plejada
Wstecz

1 z 11

Dalej

Anna Mucha od lat olśniewa swoim urokiem i cudowną figurą. Aktorka ma kilka sekretów dotyczących utrzymywania swojego ciała w doskonałej kondycji i chętnie dzieli się nimi w social mediach. Przedstawiamy, jakie tajniki skrywa Ania Mucha i co robi, aby wyglądać perfekcyjnie na każdym czerwonym dywanie.

Anna Mucha to aktorka, prezenterka telewizyjna i celebrytka. Zadebiutowała w wieku 10 lat, odgrywając jedną z ról w filmie "Korczak" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Jej największą rolą, którą mogłaby się poszczycić niejedna aktorka Hollywood, był angaż w filmie "Lista Schindlera", znanego i cenionego na całym świecie reżysera, Stevena Spielberga. Podobno zmieniał on kilkukrotnie scenariusz filmu tak, aby za wszelką cenę zatrzymać Anię Muchę na planie. Wpadła mu w oko i nie zamierzał jej odpuścić. Aktorka w latach 2007-2008 przebywała za granicą w Stanach Zjednoczonych. Uczyła się w szkole Lee Strasberga i uczęszczała na zajęcia z aktorstwa. Tam zdobyła wiedzę i doświadczenie, które pozwoliły jej osiągnąć wiele w polskim show-biznesie.

Polacy poznali ją jako sympatyczną Magdę w serialu "M jak Miłość", gdzie gra do dziś. Brała udział w wielu programach rozrywkowych. Była jurorką w "You Can Dance" i wygrała jedną z edycji "Tańca z gwiazdami".

Co ciekawe, aktorka była związana kiedyś Kubą Wojewódzkim. Król TVN-u nie potrafił się oprzeć jej nieziemskiej urodzie. Niestety ich związek nie trwał długo, rozeszli się po trzech latach. Od jakiegoś czasu była w związku z producentem, Marcelem Sorą, jednak niedawno rozeszły się plotki o ich rzekomym rozstaniu.

Anię Muchę od lat podziwiają fani z powodu jej nietuzinkowej urody. Aktorka ma prawie 40 lat, mimo to wygląda na co najmniej połowę mniej. Brała udział w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Jest piękną kobietą, pełną seksapilu i zmysłowości. W social mediach udziela się dość często i promuje różne kosmetyki i biżuterię. Przez wielu nazywana jedną z najpiękniejszych Polek. Jaki jest jej sekret na utrzymanie doskonałego wyglądu? Przedstawiamy jej tajniki świetnej formy.

 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona