Te gwiazdy pozbyły się fałdek. Ich metamorfozy przyprawiają o zawrót głowy!

Autor Andżelika Wróblewska - 7 Maja 2019

Anna Mucha zrzuciła aż 15 kilogramów i teraz wygląda zniewalająco. Walka z dodatkowymi kilogramami to jedno z najczęściej podejmowanych wyzwań. Większość kobiet z pewnością choć raz w życiu zdecydowała się przejść na dietę. Tak samo bywa w przypadku gwiazd. Część z nich podołała, inne niestety się poddały, ale są celebryci, których metamorfozy zrobiły prawdziwą furorę w show-biznesie. Przedstawiamy najbardziej szokujące metamorfozy znanych osób.

Lato zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, każdy na plaży chciałby wyglądać jak najlepiej. Za każdym razem obiecujemy sobie, że w tym roku zdążymy ze zrobieniem formy na wakacje. Większość z tych postanowień niestety spotyka się z porzuceniem już po dwóch, trzech miesiącach.

Przechodzenie na dietę "od poniedziałku" jest nam wszystkim doskonale znane. Zdrowe odżywianie będące postanowieniem noworocznym to również temat bliski ogromnej części społeczeństwa. W dobie internetu, gdzie dookoła widzi się piękne, szczupłe modelki, rzeczywiście można popaść w poważne kompleksy.

Problem stanowi niestety przeważnie brak motywacji. Psychologowie twierdzą, że aby wytrwać w postanowieniu, należy zachować je w sekrecie, a jeśli koniecznie musimy komuś o tym powiedzieć to tylko osobie, która też się odchudza. Może coś w tym rzeczywiście jest. Motywujące może być również spoglądanie na efekty osób, którym udało się już odnieść sukces. W tym przypadku przykładem świecić mogą liczni celebryci, którzy zrzucili sporo nadprogramowych kilogramów.

Każdy ma swoje metody na osiągnięcie idealnej sylwetki. Jedni stosują drakońską dietę, inni z kolei katują się wykańczającymi treningami na siłowni. Niezależnie od sposobu, w jaki osiągnęli aktualną wagę, jednego jesteśmy pewni - patrząc na ich fotografie, wszystkie wyrzeczenia były tego warte.

Są gwiazdy, które schudły 15, 20, 30, a nawet więcej kilogramów i teraz wyglądają oszałamiająco. Co najważniejsze - obyło się to bez efektu jojo, którego tak mocno wszyscy się obawiają.
Anna Mucha jest świetnym przykładem jednej z osób, które są niezwykle zawzięte i konsekwentnie dążą do wyznaczonego przez siebie celu. Aktorka schudła 15 kilogramów i teraz wygląda jak gwiazda rodem z Hollywood.

Przygotowaliśmy zestawienie fotografii celebrytów, którym udało się zrzucić najwięcej. Na zdjęciach z przeszłości możecie zupełnie ich nie poznać. Te metamorfozy przyprawiają o zawrót głowy.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News