Anna Mucha i jej niesamowite metamorfozy. Nie do wiary, jak się zmieniła!

Autor Patryk Stachera - 27 Listopada 2018

Anna Mucha zmieniała się na przestrzeni lat wraz z rozkwitem jej kariery. Aktorka zadebiutowała na ekranie już na początku lat 90. W ostatnim czasie przeszła metamorfozę i chętnie pokazuję się w krótszych sukienkach oraz wysokich szpilkach. Aktualne stylizacje artystki przyciągają uwagę, ale ten styl nie towarzyszył jej od zawsze. Zobaczcie niesamowite przemiany gwiazdy.

Anna Mucha jest utalentowaną aktorką filmową i serialową. Ma na swoim koncie wiele ról i to własnie dzięki niektórym z nich odniosła tak wielki sukces. Pierwszy raz na dużym ekranie zadebiutowała, mając zaledwie dziesięć lat. Zagrała wtedy w filmie Andrzeja Wajdy pod tytułem "Korczak". Około rok później dostała swoją pierwszą główną rolę w filmie "Przeklęta Ameryka" Krzysztofa Tchórzewskiego. Niewątpliwym przełomem w paśmie jej dziecięcych osiągnięć okazała się "Lista Schindlera" w reżyserii Stevena Spielberga, w której wcieliła się w postać Danki Dresner.

W następnych latach jej kariera cały czas się rozwijała, a popularność rosła. Zagrała w wielu filmach i serialach (w tym przede wszystkim w "M jak miłość") ale aktorstwo nie było jej jedynym źródłem dochodu. Mucha jest osobą bardzo aktywną w sieci. W 2007 r. założyła swojego pierwszego bloga. Siedem lat później powstał kolejny o nazwie "Mamadu.pl", do którego udziały sprzedała. W tym okresie występowała również w licznych kampaniach reklamowych takich marek jak Oriflame czy Mercedes. Wzięła również udział w wielu spotach sieci komórkowej "Play" wraz z Kubą Wojewódzkim. Dzięki temu jest uznawana za jedną z najlepiej zarabiających kobiet w polskim show-biznesie.

Aktorka czasem wzbudza kontrowersje ze względu na światopogląd, jaki reprezentuje. Dość często wyraża swoje zdanie w tematach religijnych oraz państwowych. Pojawiła się na językach wszystkich, gdy w 11 listopada 2014 r. na swoim blogu napisała, że wolałaby wyemigrować niż obchodzić Święto Niepodległości. Stwierdziła również, że "Ma w nosie Boga, honor i ojczyznę.".

Anna Mucha przeszła niesamowicie długą drogę od dziecięcej gwiazdy do niezwykle popularnej aktorki, znanej m. in. z "M jak miłość". Zobaczcie jej kolejne metamorfozy.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News