Nie tylko Anna Mucha. Oto wszystkie najpiękniejsze partnerki Kuby Wojewódzkiego

Anna Mucha
Instagram / Kuba Wojewódzki
Wstecz

1 z 11

Dalej

Anna Mucha to jedna z byłych partnerek samozwańczego króla TVN-u, którym jest nie kto inny, jak Kuba Wojewódzki. Parą byli co prawda bardzo dawno temu, ale o ich gorącym uczuciu wciąż mówi się głośno. Dziennikarz absolutnie nie kryje swojej fascynacji dużo młodszymi od siebie kobietami, które, trzeba przyznać, są niesamowicie piękne. Przedstawiamy wszystkie byłe partnerki Wojewódzkiego. Ciekawe czy wiedzieliście o wszystkich. 

Anna Mucha została okrzyknięta jedną z największych seksbomb polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, swoją urodą i pięknymi kształtami zachwyca wszystkich. Kiedy była w związku z Wojewódzkim, stawiała dopiero pierwsze kroki w świecie gwiazd. Spekuluje się, że to właśnie dzięki niemu osiągnęła tak duży sukces. Byli parą przez długi czas, dlatego właśnie wciąż wspomina się o ich związku. Mucha była jedną z nielicznych kobiet, którym udało się na tak długo usidlić rozchwytywanego showmana. 

U kobiet, z którymi się wiązał, można zauważyć pewną zależność: każda z nich jest związana z show-biznesem, każda jest modelką bądź aktorką i każda z nich jest niesamowicie piękna. Do niektórych romansów mężczyzna absolutnie się nie przyznaje, ale niektórymi paniami bardzo chętnie się chwalił i pokazywał z nimi na salonach. 

Z ostatnią partnerką rozstał się całkiem niedawno. Fani byli już niemal pewni, że to właśnie z tą kobietą mężczyzna ułoży sobie życie, jednak modelka zerwała z nim zaraz po finale "Tańca z Gwiazdami", w którym brała udział. Wszyscy zatem niecierpliwie czekają, kto zostanie następną wybranką prezentera. W tej galerii jednak skupmy się na poprzednich miłościach, a jest na czym się skupić. Wszystkie panie są nieprawdopodobnie piękne.

Kliknij "Następna Strona" by je zobaczyć. 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Najpiękniejsze fryzury na Sylwestra 2019. Zrobią furorę na każdej imprezie, ciężko oderwać od nich wzrok
2. Nie daj się naciągać! Poznaj 10 podstępnych sposobów, jak sklepy Tobą manipulują
3. Dorosła kobieta wierzy, że jest kotem i cały czas tak się zachowuje. Zdjęcia z jej życia powalają, dwa ostatnie wyglądają absurdalnie
4. 8 snów ma fatalne znaczenie, lepiej ich nie ignorować. Dzięki nim podświadomość wysyła Ci pilne ostrzeżenia
 

Następna strona