Zdjęcia Anny Muchy rozpalają do czerwoności. Przy fotce nr 13 podnosi się ciśnienie

Anna Mucha
Instagram / Anna Mucha
Reklama
Wstecz

1 z 22

Dalej

Anna Mucha cały czas zaskakuje swoich fanów. Większość zdjęć, które wrzuca do sieci, wywołuje ogromne poruszenie wśród obserwatorów. Odważne pozy i ciekawe stylizacje sprawiają, że aktorka bez przerwy jest na językach. Internauci wprost nie mogą oderwać od niej wzroku. Przedstawiamy 20 najgorętszych zdjęć celebrytki, przy 13-stym może skoczyć ciśnienie.

Anna Mucha bez dwóch zdań należy do grona najpiękniejszych kobiet polskiego show-biznesu. Kobieta jest jak najbardziej świadoma swojej urody i figury, dlatego absolutnie nie boi się eksponować swoich wdzięków. Doskonałym dowodem na to jest jej Instagram, na którym można znaleźć mnóstwo prywatnych zdjęć gwiazdy i nie brakuje tam naprawdę odważnych kadrów.

Internauci rzadko przechodzą obok jej zdjęć obojętnie. Aktorka dostaje mnóstwo komentarzy, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Oprócz osób podziwiających jej urodę i odwagę, nie brakuje również tych, którzy uważają, że powinna trochę przystopować.

Mucha gra w ostatnim czasie głównie w teatrze, bardzo chroni swoją prywatność i uspokoiła się, jeśli chodzi o skandale. Nadal jednak pracuje na planie serialu, dzięki któremu stała się rozpoznawalna, czyli "M jak miłość". Głośno robi się o niej głównie wtedy, gdy publikuje odważne zdjęcia w sieci. Może jest to jej sposób na przypomnienie o sobie.

Anna Mucha w tym roku skończyła 39 lat, ale zupełnie tego po niej nie widać. Z roku na rok jest coraz piękniejsza, a jej figura onieśmiela niemal każdego mężczyznę. Panie z kolei z zazdrością spoglądają na jej szczupłe nogi, które z chęcią eksponuje. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy 20 zdjęć aktorki, które mogą Was zaskoczyć. Swoim seksapilem rozpala do czerwoności.

Kliknij "Następna Strona" żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ułóż dłonie w taki sposób. Efekty bardzo Cię zaskoczą, niebywałe
2. W polskim mieście otwarto kawiarnię dla kotów. Zdjęcia jej wnętrza i klientów są powalające
3. 7 najpiękniejszych wzorów na paznokcie hybrydowe. 6. odbiera mowę, każda kobieta chciałaby go mieć
 

Następna strona