Anna Mucha i mężczyźni jej życia. Wszyscy mówią o szczegółach jej związków

M jak miłość
Kadr z serialu "M jak miłość"
Wstecz

1 z 11

Dalej

Anna Mucha była w dwóch poważnych związkach. Jeden z nich trwa do dziś. Jej pierwszym wybrankiem był jeden z najpopularniejszych polskich showmanów. Niestety, para rozstała się po kilku latach. Aktorka długo nie rozpaczała. Rok później znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Dzisiaj mają dwoje dzieci. Zapraszamy do naszej galerii, w której dowiecie się więcej o związkach gwiazdy "M jak miłość".

Anna Mucha od najmłodszych lat spełniała się w roli aktorki. Na ekranie pojawiła się mając zaledwie dziesięć lat. Rozwijała swoją karierę i nie miała przez to czasu na miłosne momenty. Jej zawód mógł być jedną z przeszkód na drodze do odnalezienia prawdziwej miłości.

Anna Mucha związała się na poważnie z mężczyzną, dopiero gdy miała 23 lata. Jej wybrankiem był wówczas o 17 lat starszy dziennikarz, Kuba Wojewódzki. Ich relacja była prawdopodobnie jedną z najgłośniejszych w polskim show biznesie. Niestety, po czterech latach rozstali się. Media spekulowały, że powodem było zbyt dziecinne zachowanie showmana. Niektórzy twierdzą, że mimo młodego wieku, aktorka była o wiele bardziej dojrzała od swojego partnera. Gwiazda jednak nie ma do niego żalu i bardzo dobrze wspomina ten czas.

-Wspominam ten okres dobrze. Ciepło i owocnie. Oboje daliśmy sobie dużo, wiele się od niego nauczyłam - mówiła w jednym z wywiadów.

Aktorka po rozstaniu w 2007 roku zdecydowała się wyjechać na studia do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie udało jej się ponownie odnaleźć szczęście. Poznała swojego obecnego partnera, na planie jednego z programów telewizyjnych. Wojewódzki w tym czasie zdążył związać się już z inną, również sporo młodszą kobietą i skupiał się na swoim talk-show.

Kto jest nową miłość Anny Muchy? Jest to producent o włoskich korzeniach, Marcel Sora. Ich znajomość rozpoczęła się w 2008 roku i od tamtej pory nie mogą bez siebie żyć. Założyli rodzinę i mają aktualnie dwójkę dzieci. Na początku 2019 portale internetowe donosiły o ich rozstaniu, jednak niedługo po tych plotkach para pokazała się razem na premierze filmu. Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie więcej szczegółów dotyczących byłych partnerów celebrytki.
(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona