Anna Lewandowska pokazała choinkę. "Jejku, jaka piękna!"

Autor Patryk Stachera - 10 Grudnia 2018

Anna Lewandowska jest jedną ze sław, które sprawnie zaczęły swoje przygotowania do świąt już z początkiem grudnia. Na klimat, który niesie ze sobą Boże Narodzenie, czeka z pewnością bardzo wiele osób. Jedni ekscytują się bardziej, inni mniej lub też wcale. Jednak ten wyjątkowy czas jest zauważalny każdego roku. Zobaczcie, jak sławy przygotowują się do tegorocznych odwiedzin św. Mikołaja.

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, co możemy zauważyć prawie na każdym kroku. Świąteczne dekoracje pojawiły się już na ulicach i w galeriach handlowych. Jednak nie tylko w tych miejscach bardzo wcześnie rozpoczęto przygotowania. Niektórzy Polacy również postanowili ubrać swoją domową choinkę z dużym wyprzedzeniem.

Również gwiazdy (takie choćby jak Anna Lewandowska czy Katarzyna Zielińska) zaczynają już myśleć o świętach. Znane osoby lubią się chwalić tym, co się u nich aktualnie dzieje. W tym momencie jednym z głównych tematów, który pojawia się w mediach społecznościowych celebrytów, są właśnie święta Bożego Narodzenia. Gwiazdy pokazują swoje świecące choinki oraz udekorowane domy.

Zapewne niewiele osób czeka do ostatniej chwili, aby kupić i ubrać zielone drzewko. Świąteczny klimat dla niektórych jest najlepszym czasem w roku. To powoduje, że przygotowania do tego wydarzenia zaczynają się już klika tygodni przed otwarciem prezentów.

Najnowsze badania przeprowadzone przez firmę Deloitte wykazały, że polska rodzina na tegoroczne święta wyda średnio 1168 złotych. Ankietowani mieliby ponoć przeznaczyć aż 45 procent tej kwoty na same prezenty, natomiast następne 55 proc. na żywność i spotkania towarzyskie. Według tych danych bożonarodzeniowe wydatki wzrosną o około 60 złotych w porównaniu do poprzedniego roku.

Celebryci jednak nie mają się o co martwić, gdyż prawdopodobnie wydają dużo większe pieniądze na przygotowania do Bożego Narodzenia. Anna Lewandowska wraz ze swoim mężem już kupili i ubrali choinkę. Trenerka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie z Robertem Lewandowskim, na którym widać świąteczne drzewko ozdobione czerwonymi bombkami. To oczywiście niejedyna sławna osoba, która zapewne niecierpliwie czeka na bożonarodzeniowe prezenty. Córka byłego premiera, Kasia Tusk, również wyczekuje rodzinnej wigilii. Natomiast Cezary Pazura nie może się doczekać spotkania ze świętym Mikołajem, za którego postanowił się przebrać.

Sprawdźcie, kto jeszcze ze znanych i lubianych zdecydował się przygotować do świąt odrobinę wcześniej.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News