Anna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościć

Autor Patryk Stachera - 4 Grudnia 2018

Anna Lewandowska jest obecnie prawdopodobnie najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce. Na ten tytuł musiała ciężko pracować, choć z pewnością nie tylko to stanowi źródło jej wielkiej popularności. Z pewnością dużym wsparciem był dla niej też mąż, Robert Lewandowski. Para pobrała się w 2013 r., a dzisiaj tworzy szczęśliwą rodzinę wraz ze swoją malutką córką, Klarą. Oto, czym może pochwalić się żona jednego z najlepszych piłkarzy na świecie.

Anna Lewandowska już od najmłodszych lat odnosiła sukcesy w swojej pasji. Już jako trzynastolatka zdecydowała, że zacznie trenować karate w Klubie Karate Pruszków. Wybór ten zawdzięcza poniekąd swojej rodzinie. Jej wujek był wielokrotnym medalistą zawodów międzynarodowych, a jego córka została nawet mistrzynią świata, Europy i Polski w tym sporcie.

W wieku 17 lat Anna zdobyła swój pierwszy medal za drugie miejsce w mistrzostwach Polski w kategorii juniorów. Dzisiaj liczba zgromadzonych przez nią krążków wyniosła aż 38. Lewandowska może być z siebie dumna, gdyż siedem razy kończyła zawody na pierwszym miejscu. Swoją pozytywną energię i zapał do pracy stara się również przelewać na innych, prowadząc treningi fitness dla zainteresowanych.

Jednak jej kariera sportowa to nie wszystko, czego można jej pozazdrościć. Odkąd w 2013 r. została żoną Roberta Lewandowskiego, prężnie rozwija swoje interesy, korzystając przy tym z popularności nazwiska małżonka. W końcu piłkarz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy w Europie, a w Polsce znają go niemalże wszyscy. To sprawiło, że biznes Ani stał się bardziej zauważalny w naszym kraju.

W 2016 roku udało jej się stworzyć własną markę "Foods by Ann", która oferuje zdrowe jedzenie. Niestety, na początku firma nie radziła sobie zbyt dobrze, zarabiając nieco ponad 15 tys. złotych w pierwszym roku działalności. Na szczęście dla Anny jej biznes rozrósł się przez kolejny rok do niewyobrażalnych rozmiarów, przynosząc Lewandowskiej milionowe zyski. Szacuje się, że żona piłkarza zarobiła w 2017 r. nawet 2,28 mln zł.

Anna Lewandowska prowadzi bardzo udane życie i trudno powiedzieć, aby czegokolwiek żałowała. Nadal się rozwija i zdobywa coraz więcej. Oto, czego moglibyście pozazdrościć żonie Roberta Lewandowskiego.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News