Anna Jantar nie musiała zginąć? Po latach na jaw wyszła porażająca prawda

Anna Jantar
youtube.com/Marcin
Wstecz

1 z 8

Dalej

Anna Jantar nie musiała zginąć. Szokujące fakty

Anna Jantar po dziś jest jedną z najbardziej nieodżałowanych, zmarłych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Piosenkarka zakończyła swoje życie w trakcie lotu z Nowego Jorku do Warszawy. Po latach okazuje się, że do tragedii samolotu osobowego Ił-62 Mikołaj Kopernik wcale nie musiało dojść. Wszystkie okoliczności sprawy zostały utajnione tuż po katastrofie, jednak po latach na jaw wyszło, że gdyby nie czynniki ludzkie, mama Natalii Kukulskiej mogłaby żyć nadal.

Anna Jantar w 1980 roku była jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Jej hity "Nic nie może przecież wiecznie trwać", czy "Tyle słońca w całym mieście" były nucone przez wszystkich Polaków, a artystka cieszyła się niebywałym uznaniem. Z gigantycznym bólem przyjęto informację o tym, że samolot Ił-62 Mikołaj Kopernik, w którym leciała artystka, spadł 14 marca 1980 o godzinie 11:15. 

Okazuje się, że do tragedii wcale nie musiało dojść. W odtajnionych po latach dokumentach pokazano, że przyczyny tragedii wcale nie były nieszczęśliwym wypadkiem, a zawinili ludzie, którzy wyprodukowali i serwisowali maszynę. Jedno jest pewne - gdyby wtedy bardziej przyłożono się do remontu pojazdu, do tak potwornej tragedii by nie doszło, a artystka mogłaby rozwinąć swoją karierę jeszcze bardziej.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, czemu można było zapobiec tragedii

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową
Następna strona