Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar 40 lat po jej śmierci. Szczere jak nigdy wyznanie i przeszywające serce słowa

Anna Jantar
Instagram.com natalia.kukulska
Wstecz

1 z 7

Dalej

Natalia Kukulska wspomina Annę Jantar 40 lat po jej śmierci. Szczere jak nigdy wyznanie i przeszywające serce słowa

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, 14 marca 2020 roku mija 40 lat od tego tragicznego zdarzenia. Nagła śmierć niezwykle popularnej wokalistki wstrząsnęła nie tylko rodziną artystki, ale również wiernymi fanami. Kobieta osierociła wówczas 4-letnią córkę, Natalię Kukulską. Po latach kobieta zdecydowała się na wzruszające wspomnienie o matce, jej słowa poruszają do łez.

Anna Jantar była lubianą i popularną wokalistką, 14 marca 1980 roku kobieta wracała do Warszawy ze Stanów Zjednoczonych. Na lotnisku, wraz z babcią, tatą i managerem, czekała na nią 4-letnia córka - Natalia Kukulska. Informacje o rozbitym samolocie, na pokładzie którego znajdowała się gwiazda, wstrząsnęły całą Polską. Mała dziewczynka nie mogła zrozumieć co się dzieje, nie wiedziała, że właśnie jej świat zmienił się na zawsze.

Właśnie mija 40 lat od tej tragedii, która na zawsze zmieniła życie Natalii Kukulskiej. Dziś kobieta, tak jak jej zmarła mama, jest popularna wokalistką. Z okazji rocznicy śmierci Anny Jantar, córka zdecydowała się na intymne wspomnienie o swojej mamie, jej szczere słowa poruszają serce.

By dowiedzieć się, co powiedziała o mamie Natalia Kukulska, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Sesja ciążowa zakończyła się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Rodzina zobaczyła zdjęcia i zamarła
  2. Wystarczył jeden błąd, jej twarz stanęła w płomieniach. Drastyczne zdjęcia, tak wygląda po 2 latach i wielu operacjach
  3. Polacy robią zapasy jak na wojnę, zdrowy rozsądek zniknął. W sklepach puste półki i wielkie kolejki, porażające zdjęcia

źródło: Plotek

Następna strona