We wraku samolotu znaleziono list Anny Jantar. Dopiero po latach ujawniono jego tragiczną treść

Anna Jantar
screen
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Anna Jantar przed śmiercią otrzymała list od męża

Anna Jantar była jedną z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Niestety, piosenkarka zginęła w wieku 29 lat w katastrofie lotniczej. Na miejscu, wśród osobistych rzeczy Jantar, znaleziono również tajemniczy list, którego treść po latach ujawniono.

List odnaleziono w torebce, którą miała przy sobie Anna Jantar. Okazał się potwierdzeniem wielkiej miłości, jaka łączyła piosenkarkę z Jarosławem Kukulskim. Ich związek był tematem licznych plotek. Sądzono, że para przechodzi poważny kryzys, a rozstanie jest jedynie kwestią czasu. Treść listu rzuca jednak na tę sprawę inne światło.

Anna Jantar była miłością życia Jarosława Kukulskiego

List, który Anna Jantar miała przy sobie w dniu śmierci, stanowi dowód wyjątkowej miłości, jaka łączyła ją z Kukulskim. Mężczyzna szczerze pisze w nim o swoim uczuciu. Po przeczytaniu jego treści, nie można mieć już żadnych wątpliwości, co do ich związku. Jarosław Kukulski przyznaje również, że nadużywał alkoholu w czasie, gdy jego partnerka była w zagrożonej ciąży.

Anna Jantar musiała być szalenie kochana przez Jarosława Kukulskiego. Mężczyzna w liście prosi ją o wybaczenie i po raz kolejny wyznaje jej miłość. Kukulski w rozpaczliwy sposób pragnie uratować ich małżeństwo, a przyjście na świat Natalii tylko utwierdziło go w miłości do Anny Jantar i swojego dziecka. Nie mógł przewidzieć, że nie będą już mieli więcej czasu dla siebie.

"Szczęście nasze Anusiu zależy tylko od nas samych" - tak brzmią ostatnie słowa listu.

Anna Jantar wraz z Jarosławem Kukulskim przechodzili kryzys, którym przez długi czas żyły media. Jednak treść odnalezionego listu udowadnia, że jej mąż nie przekreślił tego małżeństwa i nie rozważał odejścia. Wciąż chciał walczyć o miłość piosenkarki. Historię ich związku dokładnie opisał Marcin Wilk w książce "Tyle słońca".

Zobacz także:

  1. Śpisz w podobnych pozycjach? Można po nich poznać, jakie masz zdrowie
  2. Używasz ich codziennie w zły sposób. Mają ukryte, ale banalne i przydatne funkcje
  3. Wszyscy je jemy codziennie, a skracają życie. 12 pokarmów, których lepiej unikać jak ognia
  4. Kobieta przez ponad 10 lat nie myła zębów. Uwaga, efekt może powalić

źródło: WTV

Następna strona