Andrzej Duda został rozszyfrowany! Sekrety wyglądu prezydenta

Andrzej Duda Fixed
Wikimedia Commons
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Andrzej Duda, Prezydent RP od 6 sierpnia 2015 roku, czasami zaskakuje swoim ubiorem, co zawsze odbija się szerokim echem w mediach. Zadziwia Polaków, ubierając się w góralskie kurtki czy płaszcze z nietypowymi wzorkami. Zazwyczaj jednak konsekwentnie dobiera garderobę. Przedstawiamy kilka stylizacji, w których mogliśmy zobaczyć głowę naszego państwa.

Prezydent słynie z dobrze dopracowanego bardzo eleganckiego stylu. Wydaję się, że ma słabość do idealnie skrojonych garniturów, zróżnicowanych krawatów oraz wyśmienicie wypastowanych butów. W polskiej polityce niezbyt często spotyka się kogoś, kto prawie nigdy nie zalicza modowych wpadek.

Od samego początku kampanii prezydenckiej było widać, że Duda potrafi dobrać odpowiednią garderobę. Przez cały okres jego prezydentury możemy oglądać wyjątkowo dobrze skrojone garnitury oraz świetnie współgrające z nimi dodatki.

Andrzej Duda na oficjalnych spotkaniach pokazywał się zawsze w doskonale dopasowanym stroju. Na nieoficjalnych wyjściach już mniej elegancko, w luźniejszych spodniach oraz sweterkach. Ale zawsze z najlepszych materiałów podkreślających jego sylwetkę.

Oczywistym jest, że wygląd dla prezydenta jest bardzo ważny. Zaznaczył to nawet ojciec Dudy, który został zapytany o wady syna.

-Może to, że dość dużo czasu poświęca na dbanie o wygląd. - powiedział Jan Duda w rozmowie z "Polska The Times".

Następna strona