Używała popularnego produktu do higieny dla pań. Musieli jej amputować obie nogi, teraz ostrzega inne kobiety

Amputacja
instagram
Reklama
Wstecz

1 z 7

Dalej

Historia, którą powinna poznać każda kobieta

Amputacja obu nóg - z taką diagnozą musiała zmierzyć się młoda dziewczyna. Historię Lauren powinna poznać każda kobieta ze względu na to, że przyczyną amputacji kończyn był popularny produkt do higieny. Losy Lauren wzruszają do łez. 

Lauren Wasser jest niezwykłą dziewczyną, która cudem uniknęła śmierci. 2012 rok na zawsze zostanie w jej pamięci. To właśnie wtedy rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Lauren pewnego dnia zaczęła się dziwnie czuć. Wszystkie objawy wskazywały na grypę. Dziewczyna wzięła leki i udała się wieczorem na przyjęcie urodzinowe do koleżanki. 

Kiedy wróciła z imprezy, położyła się spać, czuła się jeszcze gorzej. Okazało się, że Lauren przespała wiele godzin, a z łóżka podniosła się tylko dlatego, że policja dobijała się jej do drzwi. To jej mama zaniepokojona tym, że jej córka się nie odzywa, wezwała do mieszkania Lauren funkcjonariuszy. 

Stan zdrowia dziewczyny był tak krytyczny, że policjanci natychmiast wezwali do jej mieszkania karetkę pogotowia. Lauren pilne została przewieziona do szpitala, gdzie usłyszała diagnozę, która zmieniła jej życie nie do poznania. 

Kliknij Następna strona, by poznać dalsze losy Lauren i dowiedzieć się, co było przyczyną amputacji. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Niezwykle uroczy owczarek niemiecki. Ma już 2 lata, a wygląda jak szczeniak
2. Kosztuje kilka złotych, a działa cuda. Wybiela zęby, leczy kaca i problemy żołądkowe
3. Nigdy nie wkładaj ich do zmywarki. Jeśli tak robisz, popełniasz ogromny błąd
4. Potrawy z PRL, których nigdy nie zapomnimy. Na samo wspomnienie cieknie ślinka

Następna strona