Rozwody słono ich kosztowały. Te polskie gwiazdy płacą kosmiczne alimenty

Autor Wiadomości Pikio - 3 Września 2019

Alimenty to dla wielu samotnych rodziców ogromna pomoc, która pozwala im na zapewnienie odpowiedniego rozwoju i zaspokojenie podstawowych potrzeb dziecka. Obowiązek płacenia świadczenia orzeka sąd, a sumy mogą niekiedy zawrócić w głowie, szczególnie kiedy sprawa dotyczy popularnych celebrytów.

Alimenty pozwalają tysiącom polskich rodzin funkcjonować, mimo trudnych sytuacji życiowych. Te środki powinny być wykorzystywane do zaspokojenia podstawowych potrzeb beneficjenta, a o to czasem nie trudno, bo sumy świadczeń potrafią być czasami naprawdę duże.

Jedna z najpopularniejszych w Polsce spraw alimentacyjnych wynikła między sławną i lubianą aktorką Alicją Bachledą-Curuś i irlandzkim aktorem Colinem Farrellem. Po rozstaniu z polskim producentem filmowym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem artystka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie poznała sławnego aktora. Owocem związku pary jest ich syn - Henry Tadeusz Farrell. Chłopiec przyszedł na świat w 2009 roku, a niespełna dwa lata później Alicja Bachleda-Curuś oficjalnie potwierdziła koniec związku z Farrellem. W związku z potrzebą wychowania syna aktor zobowiązał się na wypłacanie pomocy Polce w wysokości 10 000 amerykańskich dolarów. Artysta zastrzegł jednak, że w przypadku kiedy aktorka zwiąże się z innym mężczyzną kwota ta zmniejszy się o połowę. Innym dobrze znanym publice przypadkiem jest sprawa między byłym małżeństwem, sławną piosenkarką Kayah i holenderskim producentem filmowym Rinke Rooyensem. Po rozwodzie pary w 2010 roku gwiazda otrzymywała świadczenie alimentacyjne w wysokości 15 tysięcy złotych do 2016 roku, kiedy to syn artystki osiągnął pełnoletność.

Świat show-biznesu zna o wiele więcej takich historii, przedstawiamy niektóre z nich.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się jaką sumę musi płacić Tomas Lis.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jak wygląda apartament Agnieszki Woźniak-Starak? Niewyobrażalne luksusy [ZDJĘCIA]
2. Nowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennie
3. Syn Beaty Szydło wziął ślub. Jego wybranka to kopia jego mamy, na weselu śmiali się do rozpuku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News